Kapat

Soğuduğunuz ,sevip sevmediğinize emin olmadığınızı düşünüz ayrıldığınız birine ne hissederseniz geri dönersinz

döndüğünüzde nişanlanacaksınız.tam olarak ne hissettiğinizde onu gercekten sevdıgınızı onsuz yapamadgınızı anlarsınız ve ona gerı donersınız.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dönmek yok bizde :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Sahip oldugumda bir soğuma, bir güvensizlik varsa şüphe ederim kendimden...

Onsuz yapamayacağımı düşünüyorsam da bu duygular içerisinde sadece alışık oldugum için böyle oldugumu düşünürüm...

Ayriyetten sürekli soğuk kalınacak diye bir kaide yok, yeniden eski duygular alevlenebilir, karşı tarafa büyük iş düşüyor...

0|0
    0|0
  • öle bişi söyden ki eminim kimse anlamamştr bikere sevgsnden emin olmayan ona karşı soğuk olan bir insan o kişiyle brlkte olmak istemez..

0|0
    0|0
  • Geri dönmem, çünkü alçaklığı ben yaptımsa, aynı kişiye bir daha ayrılık acısını tattırmam

0|0
    0|0
  • çok saçma geldi bana birdaha geri dönmem onsuz yapamayacağim kimseler yoktur olmadida

0|0
    0|0
  • Anlamadım

0|0
    0|0
  • güzel yazsan bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Ayrilirsin, bosluk hissedersin, onunla yapacaklarin vardir tekrardan bulusursun, tekrar sevgili olursun. Sonra ayni sorunlar tekrar bas gosterir ve bir daha gorusmemek uzere ayrilirsin.

0|0
    0|0
  • eğer bu resim fake değilse bu resimdeki şahısın sorularını hep ayrılıkta görüyorum ayrıl kurtul artık bitsin kızım yeter nan :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...