Çok güzel bir kızın yanında cirkin erkek gördüğünüz de ....?

Cok sempatik çok tatlı bir sevgilim var. Ayicik diye seviyorum ama ona demiyorum tabi ki göbişi var :) kimle tanistirsam donup kalıyor sonra konuşunca vazgecemiyorlar. Cok seviyorlar. Nereye gitsek tuhaf tuhaf bakıyorlar :)

Siz gorseniz ne düşünürdünüz? Yani bize bakanların ne düşündüğünü çok merak ediyorum :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasin ben gayet mutluyum ama gerçekten çok bakıyorlar bize. Hatta o bazen öyle sinirleniyor ki :((( benim giyimimden ya da başka dikkat çekici bir seyden değil. Ben çok merak ediyorum neden bakıyorlar ne düşünüyorlar

0|0
529

En İyi Kız Görüşü

• sevmişler ne güzel ALLAH mutlu etsin diyorum

1|0
    0|0
    • Ne güzel diyorsun! ! Ben bakışlardan rahatsız oluyorum

• amaaan bırak baksınlar kime ne ! insanlar bayılırlar başkaları hakkında tanımadan yorum yapmaya...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Önyargıya düşmem, onu tercih ettiysen mutlaka çekici bir özelliği vardır, herşey tip değil :)

1|0
    0|0
  • yakışıklı erkeğin yanında çirkin kız gördüğümde düşündüklerimin aynısını düşünüyorum.Bakanları takma

0|0
    0|0
  • Hiç birşey düşünmem çirkin erkeklere bir güzel kız bile çok görülmemeli

1|0
    0|0
  • Bişey düşünmem onlar mutluysa bize sadece allah mesut etsin demek düşer sonuçta herşey tip değil :)

0|0
    0|0
  • Milletin nasıl baktığı sizi ilgilendirmez sizin fiziki yapınızıda kimsenin haddi değil. siz mutlu olun mutluluğunuzun devamını getirirn çekemeyen çok insan çıkacaktır. insanlar fizikten çok karşılıklı sevgiye özlem bu tablo sizde var. siz aranıza sakın nifak sokmayın kim ne söylerse söylesin

0|0
    0|0
  • çokta iplemiyorun alıştık artık fakir kız zengin oğlan durumlarına

0|0
    0|0
  • Bir ego daha.

0|0
    1|0
  • allah mutlu etsin kardeşim darisi bize

1|0
    0|0
  • kız boş bir anına erkeğe denk gelmiş ve zamanla bağlanmış derim genelde. bir de o erkek yaklaşmaya cesaret etmiş diğer erkekler gibi korkmamış : )

0|0
    0|0
  • Kendi halime bakıyorum, ve şansım yok diyorum

0|0
    0|0
  • Önyargı, cehaletin büyük göstergelerinden biridir. Sadece görünüşüyle biri hakkında %1 bile fikir sahibi olamazsın. Bu konu hiç canını sıkmasın :)

0|0
    0|0
  • "Olum bak! Elin ayıları bile nasıl kızları kaldırıyor bak gör!" Biraz fazla dürüst oldum sanırım.

Not: Bence yadırgamak absürt belki adam para babası, nereden bilelim de'mi? :))

0|0
    0|0
    • Ya işte bende böyle düşündükler için korkuyorum.

• Sen güzel misin değil misin bilemem. Ama harbiden öyle bir ikili gördüklerinde erkekler, muhabbet genelde bunun üstüne döner. Millet burada "kibar" olma ayağına yatıyor. Tam ifade etmiyor.

Mutluysan sorun yok...

• Mutlu ama bu durumdan rahatsizim

• Egona başlarım senin

0|0
    1|0
  • O bakanlara dönüp kilosu olan ya da şişman olanın artık her neyse, sevgilisi olamaz mı?.. Eminim ki bu sorudan sonra herkes kendinden utanacaktır..

0|0
    0|0
  • Erkeğin çirkini olmaz ! İş görmezi olur :)))

0|0
    0|0
  • Para bok tabi diyorum.

1|0
    0|0
  • her çok güzel kızın çok güzel bir kusuru bulunmaktadır.Fakat yinede mutantlarla sevişmeyin kızlar

0|0
    0|0
  • ayy sen bakma bitanem onlara.sizi çekemiyorlar işte

0|0
    0|0
  • belkide fiziksel orantınız yan yana gelince tuhaf gözüktüğü içindir

0|0
    0|0
  • Belki de sevdiğin çocuk cidden çirkindir sonuçta günümüzde güzellik anlayışı yerlerde sürünüyor

0|0
    0|0
    • Ama onun sevgi dolu bakışniı huyunu, verdiği mutlulugu ben kimsede göremedim

• Dürüst olmami istersen iki kişi girdi hayatıma onun dışında. . Olmuyor yani hep eksikler.. ben kimsenin yaninda onun yanindaki gibi doğal olamıyorum.

• O zaman diyecek bir şey yok. Pek umursamamanı öneririm. Ayrıca profilimdeki soruyu cevaplar mısın? :)

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• Egonu seviyim senin.

0|1
    1|0
  • sen öok çirkin kızın yanında yakışıklı erkek gördün mü kız çirkin zayıf boyu kısa adam boylu dalyan gibi nasıl adamı kandırmış nasıl evlenmiş

0|0
    0|0
  • kız demek ki mantık evliliği yapmış veya parası için birlikte veya bu kızın elini sallasa ellisi kala kala buna mı kalmış zavallıcık derdim heralde

0|0
    0|0
  • Kimin ne dedigini umursamayan bir cift iste, gerçekten seven, diyorum.yaniliyor muyum acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...