Psişik güçleriniz ne seviyede ?

Beyninizde gizenmiş olan psişik gücün farkındamısınız?Yolda giderken birisini arkadaşınıza benzettiniz ve bir dakika sonra gerçekten o arkadaşınızla karşılaştınız.Sizce bu bir tesadüfmü ? Psişik güçlerinize dair kanıtlarınızı yazın arkadaşlar !

Güncellemeler:
biz burada bilimsel soru soralım kimse takmasın :D gidip salak salak sorulara cevap versinler :D yok ,sevgilim beni beğenmiyo napmalıymışım , yok , erkekler kızların neresinden hoşlanırmış.çok ilginç mahluklar var :D
4 kız ve 1 erkek cevap verdi . erkeklerin çoğu , kızların cinsel sorularıyla ilgileniyor. erkeklerin (bende dahil) boş olduğu bu durumda ortaya çıktı . kızlar sizi ilk defa bizden üstün olarak kabul ettim . bükemediğim bileği öpecem mecburen . tebrikler

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben parapsikolojiyle ilgileniyorum aslinda. Benimde basima geliyor boyle seyler. Bu enerjisi dusuk insanlar beni cok etkiliyor ya da cok yuksekse basim agriyor. Bi kac kez aura mi falan arastirdim ne renk vs. Enerjilerle yapilan seylerde bedenim cok gucsuz kaliyor. Varlikli yerler mezar gibi beni fena etkiliyor. Bu beyin gucune inaniyorum arkadasimda denemisti sahit olmustu bendeki odak sorunu olmasa biseyler yapabilecem ama istee..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aniden aklima biri düşer ve o kişi bir sure sonra o gun icinde beni gerçekten arar bu cok olmuştur mesela...ayrica birisinden ilk görüşte hoslanmamissam o kişinin altindan turlu yalan dolan mutlaka cikiyor...

0|0
    0|0
    • Guncellemene yüzde yuz katildim! adam gozun ne renk diye soruyor 100 kişi cevaplıyor...gerçekten kafa yorulacak tartisilacak sohbet edilecek belki birseyler öğrenilecek her konuysa oksuz gibi kaliyor!

• Her kiz ayni degil...her erkek de ayni degil...daha cok bilincli olmakla alakali...

• böyle bir şey var ..telepati deniliyo.. eğer çok benzetirsen ve buna kendini inandırrırsan ..akşam seni arayabiliyor.. çok güzel bir şey aslında

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım da var, o anlattığının aynısı yaşıyor sürekli çok acayip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...