Üniversiteyi dışarıda okuyan arkadaşların dikkatine

Bu sene Sakarya üniversitesini kazandım.19 yaşındayım. İstanbulda oturuyorum. Babam takmış servisle git bu sene diyor. Var mı içinizde servisle gidip gelen? Ha şunu da ekleyeyim; servis de yurt taksitlerinden daha uygun değil. Aynı fiyata geliyor. Hergün onca saat yolu gidip gelmek bana eziyet olur. Yine de görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Bir de orada halam oturuyor. Onda kalma şansım var. Evi doğalgazlı olmasa da evi kalmama yeterli büyüklükte. Ne kadar rahat olur bilemiyorum.

Sizce en mantıklısı ne ?

Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler ve +1

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yol gerçekten yorar insanı. ben 45 dk lık yolda bile yoruluyordum üniversite hayatımda. ama güzel yanları da vardı serviste arkadaşlık anlamında olsun ve eve geliyorsun yemeğin var sıcak yatağın ev hayatında bunu göremezsin mesela bunu da yaşadım elimden her iş geldiği için zorluk çekmedim yemek vs.. hepsi de ayrı güzeldi elbette zor yanları da vardı. ama çoğunlukla güzel günlerdi benim için. ben bir erkek gözüyle anlatmaya çalıştım. Halanlarda kalman mantıklı geldi ama bana tabi aile ilişkileriniz de önemli onlar bu duruma nasıl yaklaşacakları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Servisle gidip gelmek hoş olmaz bence. Çekilmez o kadar yol. Arkadaş bulup ev tutun. Biz öyle yapıyoruz. Veya kalabiliyorsan halanlarda kal ama İstanbul'dan Sakarya'ya servis hiç çekilmez :)

1|0
    0|0
  • oha.saçmalama.her gün hergün kafayı sıyırır inasn o yolda

1|0
    0|0
  • Ilk sene yurtta kal, sonra kizlarla eve cikarsin.

2 saatlik yol mu cekeceksin her gun. Baban "kizimi koruyacagim" diye sacmalamis.

1|0
    0|0
    • Bana safsın diyor ee benim suçum mu kendi saf ki bana da geçmiş :))

• Seni hayata atmazsa universiteden sonra daha da zorlanacaksin. Hep onlar yaninda olmayacak.

• Ben de aynen böyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Halanda falan kalma servis işi de çok mantıksız hergün gidip geleceksin vakit kaybı..Mutlaka sana uygun güzel bir yurt vardır, sonrasında anlaştığın insanlar olur ev tutarsınız falan işte.

1|0
    0|0
  • Kırıkkale-Ankara arası geliş gidiş yapan arkadaşlarım vardı günlük.yapılabilir yani.ya da mecburen yaparsın ama biraz sorumluluk alsan,kendi ayaklarının üzerinde dursan daha iyi olur..

1|0
    0|0
  • merhaba ben de bu sene Sakarya üniversitesini kazandım ve servisle gidip gelmeyi düşünüyorum ya da eve çıkarım. Ama senin Sakarya da halan var sorun olmazsa bence onda kalabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...