Yüzme Boy Uzatır Mı?

yaklaşık 1 sene evet bir sene yüzme kursuna gidicem sizce boyum uzar mı?Boyum 1.71

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• yaşınızında mühim olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Basket boy uzatır yüzücülere dikkat et hepsi geniş omuzlu, omuzların genişler

0|0
    0|0
  • bence 1.71 iyi ama yaşına göre konuşabiliriz ancak ... fazla uzayacağını sanmıyorum :(

0|0
    0|0
  • sanmam basketbol olabilir

0|0
    0|0
  • En uzatan sporlardan biri :D

0|0
    0|0
  • yeter bence 1.71 .. ama bence uzamaz.. sadece zayıflar ve kaslanırsın

0|0
    0|0
  • basket oyna bnce.

0|0
    0|1
  • uzar bence ve omuzlarinda genişler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• basket+yüzme yap daha yararlı olur

0|0
    0|0
  • uzatmaz vücudu kalıplaştırır.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ? Ben18 yaşındayım hala uzamaya devam ediyorum . Yüzmekle alakalı değil yalnız bu işler genlerde bitiyor . annen babanın boyu kaç ? Yazarsan yardımcı olabilirim

0|1
    0|0
    • benim boyum 1.72 babam 1.70 annem 1.68 , 18 yaşıma gireli tam 1 ay 4 gün oldu uzarmıyım bu yaştan sonra ? :D sağol şimdiden ve yüzme bilmiyorum :D

• peki teşekkürler spor yapıyorum bu arada fitness yapıyorum boy uzamasına engel olucak hareketleri yapmıyorum halter altına filan girmiyorum her sabah 4 yumurta 1 sarı diğerlerinin beyazını yiyorum sadece öğlenleride sıcak süte kasede yulaf ezmesi koyup yiyorum akşamlarıda yemek artık ne varsa :D tabi pilav ve diğer yağlı şeylerden uzak duruyorum ekmek hiç yok zaten saat ondan sonrada kavun , karpuz filan atıştırıyorum

sağol yardımın için

• babam ve annemin boyu 1.68 abim 1.75 baba tarafı kısa anne tarafı uzun en kısa dayım 1.72 boyunda en uzun dayım 1.92

• Uzatmaz ama yüzme iyi spordur.

0|0
    0|0
  • biraz uzayabilir

0|0
    0|0
  • Boy uzatmaz kardeşim ama , yüzme candır.. :) devam..

0|0
    0|0
  • yaş kaç? bence basket oyna

0|0
    0|0
  • belli bir yaşa kadar evet. yardımcı unsurdur tıpkı basketbol gıbı 20 yasına kadar..

0|0
    0|0
  • yüzmenin uzatacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Uzamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...