Galatasaray düşmanlığının nedeni Arena stadyumu mu?

Bir galatasaraylı olarak beşiktaşlıların neden galatasarayı bu son bir kaç yıldır sevmediğini nihayet anlamış olduk. Beşiktaşlılar içe kapanık ınsanlar düşüncelerini dile getirmiyorlar. Ancak haklılık payları var. Ekonomik iflas doneminde kendi emekleriyle arena kadar olmasada bir stad yapıyorlar fakat hiç bir devlet yardımı yok. Zamanında bunları düşünmedik. Şimdi federasyon dahil herkes galatasaraya çelme takmaya çalışıyor. Biz halk takımıyız halkın düşmanlığı bizi bitirir. Birileri çıksın artık Galatasarayın stadını yapsın. Koskoca galatasarayın bir stad yapacak parası yokmu ? adamlar haklı buda bir haksızlıktır.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim spor bölümündeki provake gsli sorularından bıkmış haberin olsun

3|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Devlet parasıyla stad yapılıp sonra hava basmaları anlaşılır şey değil.

Vakti zamanında şike yapıp teşvik verip sonra biz şike yapmadık diye çemkirmeleri de saçmalık açıkçası kendi başkanları bile kefil olamıyorken.

Biz içe kapanık değiliz sadece tepkimizi basit yöntemlerle dile getiremiyoruz çünkü çArşı'nın elit bir mizah anlayışı var o tepkiyi her zeka seviyesindeki insanın anlaması mümkün değil

Örn; tribünde binlerce kişi van için soyunuyor atkılarını sahaya yolluyorken kızlar siz neden soyunmuyorsunuz diyen ileri zekalı renktaşlarınız.

:)

Halkın Takımı olmak zordur sizin yönetiminizdeki şahsiyetler basit karakterleri dolandırıcılık yöntemleriyle o dediğini yapamazlar bir duruş lazım o da sizde yok :)

0|1
    0|1
  • Meyve veren ağacı taşlarlar yorma sen kafanı koçum biz Galatasaray'ı seviyoruz başkası sevmese de olur

1|1
    1|1
  • stadımız fena girmiş bazı taraftarlara acısını duyyorlar baksana yazık acınacak haldeler kıskançlıkları başlarına vurmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasaray kendi stadyumunuda yapsa halkın takımı sıfatını alamaz boş yere kendinizi kandırmayın tokinin stadında devam edin .

2|5
    0|3
  • bugun bır soru acmış aklı kıtın bırı cevap verdım engellemış benı abudık kubudık sorusuna gereken cevabı yazamadım burdan tekrar edeyım...

galatasaray turkıye cumhurıyetının en degerlı arsasını bıraktı gıttı o kıskandıgınız stada... aynısını besıktasada teklıf ettıler besıktas ılla ınonunun yerınde yapacagız dıye dırettı,sımdı stad yapacagız dıye osmanlı yadıgarı tarıhı esrelerı talan edıyor kepceler...oraya ınsaat ıznı yok bır kere,devlet elıyle şike tamda bu olsa gerek... fenerın stadını bahsetmıyorum zaten kaçak...

sıkılmadan kıracı dıyorlar bırde,gorende dıgerlerı arsaları kendı paralarıyla almış sanacak,yazın ogrenın googledan,besıktas resme gaspetmışdır ınonuyu... fenerede zamanın basbabakanı peşkes cekmıştır

bu olaylarda kımsenın kımseden ustunlugu yoktur oncelıkle bu boyle bılıne...

0|0
    0|0
    • beşiktaş o araziyi gasp etti ama siz en değerli arsayı bıraktınız öyle mi :) komik olmayın 99 yılından beri az maketleri yapılıp,projeleri çizilmedi orasının.parasızlıktan yapamadınız.ekonominiz kötü,taraftar desteğiniz yok,stadyum yapılması son çarenizdi ve mecburen ordan çıktınız karşılığı olarak da stadyumu TOKİ yaptı.yoksa hala ali samiyen de 2-3 bin kişiye oynuyor olurdunuz.

batık şehir çıktı inönünün altından koşun hadi :)

te allahım ya

• galatasaray 2000 li yıllardan sonra hiç bir zaman ekonomisi iyi olmamıştır ki. ama sportif başarıları kurtarmıştır, adnan polat son dönemini hatırlayın mali açıdan iflas bayrağını çekiyordu, futbolcuların paraları zamanında ödenmiyordu, işte stadı bedavaya getirmeleri ve sonlasında stad gelirler sporsorluk ve seyirci çokluğu bakımından ciddi bir finans kaynağı olmuştur ki halen galatasarayın borcu beşiktaşın borcuna yakındır. Yani sonuç olarak senin son cümlende söylediğin galatasaray parası evet yoktu zamanında.

0|2
    0|3
  • galatasaray su anki stadına geçer devlete milyonlar yazandırmıstır. Bilmeden konuşmayın.

0|3
    0|3
    • Devlet nasıl fazla para kazanıyor bunu bana açıklar mısın? Hem öyle olsa bile var mı böyle bir mantık? Şöyle örnek vereyim devlet bana bedavadan 7 yıldızlı bir otel -rezidans yaptırsın ben orayı bütün sezon yurtdışından gelen turistlerle doldurayım hem ben para kazanayım hemde bu sayede devlet kazansın. Var mı böyle bir mantık diğer işletmecilerden benim ne ayrıcalığım vardı? Anlatmak istediğimi umarım anlamışındır.

• Beşiktaşlı olarak : Sabır Acıdır Meyvesi Tatlıdır. Bekliyoruz Meyveyi Yemeye.

0|2
    0|2
Yükleniyor...