Esmer kadın mı sarışın kadınmı neden ??

esmer kadının nesini seversiniz ya da sarışının.. nedenleriyle alalım bakalım

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Nedenini bilmiyorum sarışın veya kızıl beyaz tenli bayanlar ilgimi çekiyo :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sarışının sadece ADI

Esmerinse TADI TADIII...

forever ESMER babyyyy o beybiii...

2|0
    0|0
  • nedeni yok esmer uzun saçlı.

oda olmadı beyaz tenli uzun siyah saçlı.

2|0
    0|0
  • esmeri ayrı severim sarışını ayrı hatta her kadını ayrı.

kadınlar öyle sınıflara bölünemez. herbirinin tadı bir farklıdır diğerine göre. nimet onlar ;))

0|0
    0|0
  • sarışın olupta ço kgüze olanlarda var esmer olupta çok güzel olan da :D:D seçim yapılamaz bence o anki güzellik ve ona karşı hissedilen duyguyu bilemeyiz öncede

1|0
    0|0
  • kızıl olmadı sarışın isterim çünkü daha kılsız oluyolarr genelde tenleri yumuşak oluyo görsel açıdan da güzel... ama siyah saçlı olup da bembeyaz bir tene sahip olanlar da var.. onlar ayrı bir güzel

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Nabiz atsin yeter artik sarisin esmer kumral fark etmiyor

0|0
    2|1
  • siyah saç beyaz ten... bana her zaman daha çekici gelir

0|0
    0|0
    • hangi katagori oluyo o esmer mi çünkü be öyleyim ama esmer değilmişim.öyle diyolar

• ben de anlamıyorum tam esmer de olmuyor :) valla sen de öyleysen tanışalım hemen :D ahaha şaka yaptım abaza değilim ben :D

• İkisinin de güzeli, çirkini var ama Türkiye'de sarışınlar daha çok beğeniliyor. Orta halli bir sarışın bile taş bir esmerden daha fazla ilgi toplar.

0|0
    0|0
  • Esmerin göğüsleri, bacakları ve özellikle de vajinası daha güzel geliyor

1|0
    0|0
  • sarışın ne kadar çok çekici gelsede esmere bayılıyorum.tenine..ama birde şöyle söyleyim güzellikde önemli bence ..

0|0
    0|0
  • every time esmer

1|0
    0|0
  • Sarışın ve beyaz tenli.

0|0
    0|0
  • nedensiz ikisinide sevdiğim oldu :(

0|0
    0|0
  • esmerleri hiç sevmem sarışın daha çok beyaz tenli :D

0|0
    0|0
  • Sarışın ve esmer ikiside esmerin teni çekici sarışınında gözleri ve yüzü genelde birde tatlılığı

0|0
    0|0
  • Ne sarışın Ne esmer . Güzel gözler Güzel bakışlar . Kadın kendine çekiyorsa Rengi önemli değil

0|0
    0|0
  • link bu mu ? :)

0|0
    0|0
  • esmer severim çünkü ben de esmerim. sarışının güzeli de çok başka tabi ama sarışın kadınla ciddi düşünemiyorum ben.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Esmer tabikisi :P:p

1|0
    0|0
  • Bence kumral en iyisi :) sarışınlarda ten beyaz olunca soluk bir yapısı oluyo ama onlarda bronzlaşabilir ama esmerlerde asla açık bir tene sahip olamazlar orta karar olarak kumral:)

0|0
    0|0
  • esmer kadın

1|0
    0|0
  • esmeeeeeeeer..yorumlari okuyom uzuluyom :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...