Istemiyor mu? Neydi bu şimdi

hoşlandığım çocuk ona duygularımı açtığımı biliyo ve buna karşın biraraya gelince konuşruz dedi fakat henüz aramızda konuşma vs bişey yok. ve bilakis üstüme gelme dedi. onun ev arkadaşı ile konuşuyordum bugün sonra hazır aramışken onada selam vereyim dedim odasının kapısını açtı telefonda dedi ve yine sordu manuela telefonda seninle konuşmak istio dedi o ise Şu an telefondayım dedi.

benim anlamadığım ablamlar bu çocuk seni istemiyor diyor. sizcede öyle mi**?lütfen moralim bozuk ağlıyorum rezil oldumu düşünüyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Manuela, o çocuk seni istemiyor.

Sen de debelenmeyi bırak. Olur mu?

0|0
    0|0
    • banada öyle gelio hani hem telde başka insanlara ayırcak zamanı varda bana mı yok kaç saat oldu insan bir arar yanii. yo artık debeblenmicem hiç bişi yapmicam ... peki şuan beni gurursuz bir kız sanıyomudur?

• Nayn, ev arkadaşıyla çok samimi olmayacak şekilde görüşebilirsin.

• çok samimi derken

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini ağırdan satıyor da olabilir. Peşinden koşmayı bırakıp umursamaz davranırsan o sana gelebilir. Böyle devam edersen bişey kazanamazsın.

0|0
    0|0
    • böyle davranmıcam artık hiç aramicam sormicam asla yaptığı çok yanlış en azından konuşabillirdi

• hayır tabikiii yaşadığım şey utandıyor beni duygusal yanımı kırıyo içime kapanmama sebep oluyo

• Yani çok iyi anlıyorum seni aynı şeyi yaşadım hatta daha kötüsünü senin bu hareketini sadece o arkadaşın ve onun çevresi biliyor. Şanslısın

• bu bir rezillik değil özgüvenin çok iyi ayrıca. bırak zaman bakalım ne gösterecek o sırada da sen gözünü ondan ayırma her şeyin hayırlısı diyeceksin

0|0
    0|0
    • özgüvenim mi iyi nerden çıkardın bunu? zaten aramıyodum arkadasına bişi söledim hazır onada selam verim dedim. artık arayamam o yüzüm yok yani

• oo dogru zman gelmicek ence eminim

• illa ki gelecektir bende bunda eminim

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet istemiyor kabullenmelisin bunu.

0|0
    0|0
    • rezil ve aşşağılanmış bir durumdaymışım gibi berbat hissediyorum şuan. geçermi bu durum:((

• Dert etme bu kadar sadece gitme artık üzerine ilgilenme.

• haklısın ilgilenmicem :((

Yükleniyor...