Hangi güzel yüz ki toprak olmadı hangi ceylan göz ki yere akmadı nice sultanlar orda kara toprak altında?

bazen hiç ölemeyeceğini yada parasıyla var olacağını düşünenler çok fazla günümüzde varmı paranın gücüyle ölümden kaçanlar yada kibirli burnu havda gezenler atrafınızda.benim param var hikmeti nedir arkadaşlar?mezara ne götüreceğiz hiçbişey ama buna inanmayanlar çok.birde ben süperim çok güzelimm havalarında olanlar hımm nedir bu havalar unutmayın nekadar zenginde olsak ölümden kaçış yok hepimizin gideceği yer aynı dostlar.yüce rabbim zengin fakir ayrımı yapmadan hepimizi aynı yere yatıracak..tek fark cennet cehennnem ama orda zengin olarak ölen yada fakir olarak ölen diye bişey yok ne yapacaksınız bakalım düşünceleriniz bu konuda?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaten herkes bunun bilincinde olsaydi, menfaatler yuzunden savaslar cikmazdi, insanlar olmezdi. Eger bu dunya kadar oteki tarafi dusunseydik inanin dunyanin dortbiyani huzurla dolardi.

Ama ya parapul ve zevkin pesine duseriz, yada biara duzelirim deyip kendimizi kandiririz.

0|0
    0|0
    • adam ölüm döşegindeymiş son arzusu beni çoraplarımla gömeceksiniz demiş.adam ölmüş oğlu hocaya demiş babamın çoraplarını sakın çıkartma diye oda demişki olurmu ya öyle şey olmaz oğlu ısrar edince hoca ben bu cenaze namazını kılamam demiş.başka hoca gelmiş oda aynı şeyi söylemiş sonra çocugun aklına gelmiş ölüme bişey götürülmeyeceğini

• sabancının bi lafı varya ben çok zenginim ama neye yarar kızımı tedavi ettiremiyorum.özürlüydü ya

• Evet aynen

• felsefem :3günlük dünya...kimseyi ve kendini üzmeye değmez

ama son gününde olsan dahi ağaç dik!

0|0
    0|0
  • valla çok şükür varlıklıyım ama öleceğimi de biliyorum, bundan kaçışım olmadığını da biliyorum, yakışıklı olduğumu düşünüyorum ve % 90 ihtimalle cehenneme gideceğimi düşünüyorum... veee senin söylediğin karakterde olmadığım içinde şimdi bir daha çok sevdim kendimi...

0|0
    0|0
  • Ya çirkinsin ya da fakir dimiie?!. Ya da ikisi de, bilemedim''

(Bkz: Sitede Mortuzluk gibi cevap yazma ekolü)

0|0
    0|0
  • haklısın tabiki elhamdülillah diyoruz ama sadece dilimizde bu imanımızı güçlendirmekte zorluk çekiyoruz

0|0
    0|0
  • para olmadan olmaz ki arkadaş

0|0
    0|0
  • Para beni olumsuz yapacak kendimi dondurtucam

0|0
    0|0
  • ölüm paran var mı yok mu diye bakmaz..gideceği yer hep aynı

0|0
    0|0
  • Haklısın...

0|0
    0|0
  • bu site ateişt dolu

şimdi hucuma geçerler

0|0
    0|0
  • tamam da ne yapalım. biz bilmiyoruz sanki öleceğimizi

0|0
    1|0
    • soruyu begenmemiş olabilin ama saygı duyy cinsellik le ilgili bir soru sorsaydın böyle aksi cevap yazmadzın

• haklısın. çözmüşsün sen beni.

Kızlar Ne Diyor 5

• gercek su ki, yasadigi sürece herkes parasiyla var olur zaten, ve nekadar paran varsa okadar iyi yasarsin. gece konduda yasayip her ay sonunu hesap kitapla gecirmek baska birseydir bir de hesap kitap yapmadan rahat rahat yasamak baska birseydir.

güzellik konusunda da nekadar güzelsen okadar cok secim hakkin vardir.

eger insanlarin karakterinden bahsediyorsan o fakirlige zenginlige güzele cirkine bakmiyor, son derece cirkin olup dünya güzeliyim edasinda dolasanlar da vardir kicina don alamayip son model telefonlarla hava atanlar da.

0|0
    0|0
    • soruyu begenmemiş olabilin ama saygı duyy cinsellik le ilgili bir soru sorsaydın böyle aksi cevap yazmadzın

• Ölümden sonrasını unutmamak lazım. Dediğin gibi orada ne para geçer,ne güzellik,ne itibar ne kariyer. Ölüm son değil bir başlangıç orada nasıl yaşamak istersek bu dünyada öyle davranmamız lazım aslında. Allah herkesin günahlarını affetsin.

0|0
    0|0
  • Paraları adama herife yatırmak, içkiye kumara basmak bol bol kahkaha attıktan sonra ölmek istiyorum. Çok şey mi istiyorum :(((

0|0
    0|0
  • Fakir söylemi.

0|0
    0|2

• burada param olsun, orada yanmayı kabul ediyorum. böyle de adil bi insanım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...