Bu bilgisyar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar ben yarın inşallah bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, ancak sizlerin de bu bilgisayar hakkında ki düşüncelerinizi almak istedim, düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim, ayrıca bir de şöyle bir sorum olucaktı sizlere, bu bilgisayarı alırken ilk ayın taksitini nakit olarak versem geriye kalanlarını yine aynı kredi kartı ile ödesem sizce böyle bir şey mümkün müdür ?

Güncellemeler:
link pardon bunu unutmuşum :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Onu o şekilde yapmıyorlar yapan yer bulursan da senet imzalatırlar güvenilmez

0|0
    0|0
    • zaten ilk aynın kini öyle veya böyle alırken veriyon bende sadece onu direkt anında peşin vericem diğerleri zaten kredi kartı olucak ?

• gelecek ay al? i5 ve i7 ler yeni zaten bulursun yine

• yeterine vakit kaybettim zaten mecbur altınları mı bozdurucam normalde her ay biriktireceğim parayla ise artık altın alırım mecbur :/

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• kesinlkle okadar etmez neden ?

ekran kartı tümleşik

işletim sitemi windows 8

asus un k55 serisinde ısınma oluyor

aynı modelden çarşamba günü geldi format için getirdiler

kendi sitesindeki yazılımı dahi sorunlu camerasını kendi sitesinden indirdiğim halde kamera ters gösteriyordu halledenekadar göbeğim çatladı

almadan iyice araştır ürün dokunmatik değil windows 8 dokunmatikte başarılı

ve windows 8 tam oturmadı bilgin olsun bu cihaz oyunlarda kasar ekran kartı ön belleği (bit ) çok düşük 64 ve normalden fazla ısınıyor kışın sorun olmaz belki ama yazın elinde kalabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...