2020 olimpiyatları için tokyo doğru bir tercih mi sizce?

bence İstanbul bu yıl çok iyi bir adaydı keşke İstanbul alsaydııı

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde yapılan onca emeğe acıdım.köpek yiyen köpeklere verdiler bu şerefi.tabi onlara göre şeref bana göre şerefsizlik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ABD'nin önde gelen gazetelerinden New York Times, Arjantin'de dün yapılan ve Tokyo'nun kazandığı oylamanın ardından bir haber analiz yayınladı. "2020 Olimpiyatları için IOC güvenli seçenek olarak görülen Tokyo'yu tercih etti" başlıklı analizde İstanbul'un, Türkiye'deki siyasi ortamın istikrarsızlığı ve Erdoğan'ın "kimilerine göre otokratik" yönetim anlayışı nedeniyle yarışı kaybettiği ifade edildi.

Adamlar haklı bu tayyip bozuntusu olduğu sürece bize hayır gelmez. Buda tayyibin yeni yaptığı birşey Liseler yeniden düzenleniyor, okurken evlenmeye vize çıktı! ülkeyi geriye götürüyor geri kafalı tayyip defol artık !

1|1
    1|0
  • farklı yerlerde yapılmasından yanayım.Japonlar el attıkları herşeyi alıyor.2002 dünya kupasından önce kesinlikle biz kazanacağız diye verdikleri demeçte sonra çok spekülasyonlar çıkmıştı.Türkiyede olmalıydı

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru bir tercih.bizim etimiz ne budumuz ne..

teknoloji desen-imkanlar desen-hepsi japonyada var.birkaç branş haricinde bizim seyircide gitmez spor salonlarına-stadlara...rezil olacağımıza kaybettiğimiz iyi oldu.yapılacak masraflarda cabasıydı.asgari ücretin 400 dolar olduğu bir ülkede ne olimpiyatı.eğri oturup doğru düşünelim.paran varsa gençlere iş imkanı yarat.olimpiyat fantezidir şu an için...

0|0
    0|0
  • Tokyo saçmalık oylama doğru değildi.

1|0
    0|0
  • bence aday Ankara olsa kazanma ihtimalimiz vardı, İstanbul yanlış seçimdi:) ülkeler başkentleriyle çekişirken ve yaşanan olaylarda göz önüne alındığında İstanbul seçimi çok yanlıştı..

0|0
    0|0
  • sokayım tokyonuza daha önemli sorunlarımız var

0|1
    1|0
  • Tokyo kendini ispatlamış bir şehir sonuçta

Bununla beraber doğru değil çünkü zaten daha önce seçilmişti, Türkiye idealdi tercih olarak

0|0
    0|0
  • Kardeşim İstanbul değil türkiyede sorun var anlamadınız hala türkiyeden kurtulmaya bakıyo herkes sence neden seçmemişler olabilirler türkiye en kötü ülkelerden biri hade en kötü olmasada kötü bir ülke yinede zengin olsam hiç düşünmeden bırakırım şu ülkeyi

0|0
    0|0
  • bu işler politik, bikere müslüman ülke olmak bile reddedilmek için yeterli. yok gezi olaylarıymış bilmemneymiş hikaye adamlar bizi istemiyor saçma sapan ülkeleri ab ye alıp bizi almıyorlar. ispanyanın parası yoktu, japonlara verek dediler. bizi hiç hesaba katmadılar yani politik sebeplerden. yoksa şehir olarak İstanbul en iyisiydi.

0|0
    0|0
  • Yalan yok ben adamların sunumunu izledim ve dedim ki tokyo kazanmalı

Ama gönülden İstanbuluda destekledik ama Tv başından bu kadar oluyor ne yazık ki

0|0
    0|0
  • vermediler vermezlerde boşa ugraşmaya degmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ikinci kez Tokyo hemde :( bence yanlış yaptılar evet ok teknolojik ama maket gibi bir ülke . İstanbul tarihi ve doğal bir güzellik 3 imparatorluğa başkentlik yapmış Avrupa ve Asya yı birbirine bağlıyor içinden deniz geen tek şehir..

bu güne kadar olimpiyatları vermemeleri çok büyük bir yanlış :(

1|0
    0|0
  • tanıtım filmi resmen turizm tanıtımı,şehir tanıtımı gibi hazırlanmış sporla faln pek alakası yoktu ve gayet uzundu.tokyonun ki kısa ve özdü. bunun yanında savaş söylemleri, terör söylemleri, şike konusu... hepsi bir arada olunca bence olimpiyatların türkiyeye verilmesi bir mucize olurdu

0|1
    0|0
    • yüzlerce artyı yı hakeden bir cevap ben olsam bunca hırsızlığın şikenin dopingin olduğu bir ülkeye olimpiyat vermezdim

• bu konuda haklısın benimde dikkatimi çekti ama dikkat edersen hepsi o şekilde hazırlamış. sonuçta şehir aday orada sporcular değil. tokyonun biraz daha spor görüntüsüne yer verdiği doğru ama bakaran şehirde bir kaç gökdelenden başka gösterecek ne var ki?

İstanbulu ise anlat anlat bitmez.

• aslında önemli olan spor ruhunu taşımak olimpiyat ruhunu taşımak ve bunu en iyi şekilde yansıtmak biz bunu tam manasıyla yansıtamadık. tema spor değilde turizm olsaydı bizim tanıtım filmi bir numara olurdu. ya alt fonda çalan müziğe ne demeli:)) İstanbul kültürünü anlatıyoruz madem neden Rihanna?

• Tabi ki hayır onlar daha önce de yapmıştı

0|0
    0|0
  • olsaydı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...