Üniversitede yurt yaşamı alışılabilir bişey mi?

ben bu yıl başlicam ilk senemde yurtta kalıcam. odamı gördüm 4 tane duvar. 2 kişilik kalıyorum. sizce zamanla alışılıyormu? ben rahatıma çok düşkünüm evde hep yalnız olduğum için istediğim gibi dolaşırdım şimdi hep bir baskı hissedecekmişim gibi geliyor. ne giydiğine falan karışmıyorlar demi dışarı çıkarken? of berbat hissediyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• yurtta geçirmeycenki 24 saatini. yatmaya gitcen oraya ... hem ilk sene ipini koparmış gibi gezicen merak etme :) 3. sene falan daral gelir en erken :)

0|0
    0|0
    • umarım dediğin gibi olur ya. aynı kafadan arkadaslarım olursa bende çok yurtta durmayı düşünmüyorum zaten

• :D ben her şehirden yazmıştım tercih listeme İzmir denk geldi ama mutluyum :) mühendislikteki kızları gördüm mesela öyle tiki havalı tipler yok fazla herkes normal takılıyor :) içim rahatladı. sen nerdesin?

• ben trabzona dönüş yaptım :) okulda bir kaç dersim kaldı. gitmicem bu sene. mesaj at ordan konuşak vermiyim burda bilgileri :) mesajım açık ark olmayanlara :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yurtları hiç sevmem ben.

Alışırsın tabi baska çaren mi var.

Yurtların en kötü yani tuvalet-banyo ve yemekleri.

Tuvaletin banyon odanda varsa güzel.

0|0
    0|0
    • banyo tuvalet odamda var. ama yemekler sabah akşam onlar yapıyor girip yemek yapabilceğim bir mutfağım yok yani :( baska çarem yok tabi ama çok kötü hissettim ya odada iğrenç bir pembe böyle boğuyor insanı. yatmadan yatmaya gelenler varmış falan. akşama kadar hergün nerde takılayım ben :D

• :) Güzelmiş işte.Odanda ki arkadasında kafana göre çıkarsa eğlenceli olur.

Dert etme.

• iyi kız diyorlarda bakalım yinede soğuk bir ortam ya

• evet yaa offf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer cemaat yurdunda değilsen hiç dert etme alışırsın en kısa zamanda

0|0
    0|0
    • yok yok cemaat değil :) normal bir yurt.

• Sabah akşam okuldasın zaten okul çkışı gezecek yerler bulursun yurda son griş saatine kdr gez yurda git yat uyu bak nasıl geçiyo zaman :D

• şimdi gezcek yer bulunurda para :D? ucuz takılırım artık maksat yurda geç gitmek :)

• 5. duvari da yaptir sikinti olmaz.

Ne karisacaklar yahu haha

0|0
    0|0
    • karışmaktan ziyade ters ters bakıp süzseler bile acayip rahatsız olurum ben.

Yükleniyor...