Sizce 2020 olimpiyat tanıtım filmimiz başarılımıydı ?

Bence çoban işi olmuş tam olarak medeniyet şehri İstanbul anlatılamamı görsel olarak çok eksik hazırlatılmıştı... Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer kentlerin filmlerini de izledim.

Tanıtım filminin hatalarını paylaşamk isterim;

Bu filmle 3 dakikada insanlara NEDEN İSTANBULDA OLİMPİYATLAR YAPILMALI sorusuna ışık tutmalıyız. Bu filmi sadece turistik bir tanıtım filminden öte birşey yapmalıydık. Araya sporu katmalıydık. Olimpiyatlara olan etkimizi ve neler katabileceğimizi göstermeliydik ama olimpiyatlarda başarısız bir ülke olduğumuz için böyle bir şeyi gerçekleştiremiyoruz. işte bu yüzden de olimpiyat kültürümüz yok.

İstanbul ve TÜrkiye'deki sporcuları, organizasyonları tanıtmalıydık. Örneğin Drogba'nın yüzü kullanılabilirdi. Mesaj da şu olurdu : Dünyanın en başarılı futbolcularından biri bile İstanbulda oynuyor. Siz neden olimpiyatları getirmeyesiniz ki.

Sonra Türkiye'de yapılan Uefa finali, Akdeniz olimpiyatları gibi organizasyonların vurguları çok zayıf. Biz hep Doğu - Batı arasındaki köprü rolünü öne sunuyoruz. Hem başı kapalı kızları gösterip hem de içki masası göstererek mozaik oluşturma ve her nebze şerbet verme taktiği artık sukoyu vermedi mi ?

Enteresan bir şeyler olmalı. Japonlar kendi ülkelerindeki sporcuları, olimpiyat başarılarını çok iyi sundular. Biz bir tane jimlastik barı, okçuluk müsabakası, veledrom resmi veremiyoruz.

İşte bu yüzden ki olimpiyatlardan önce kendimizi geliştirmemiz gerekli. Ne zaman ki yarışmacı bir ülke, sportif alanda başarılı bir ulus olursak olimpiyatlar bize gelir.

Bir de seyiric konusu var. Tirbünleri nasıl dolduracaklarını çok iyi göstermiş Japonlar. Bizim olmayan tesisleri, stadları nasıl dolduracağımız meçhul. Onlar tesisleriyle gurur duydular. Biz ise sönük kaldık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya bence herşeyimizle bir şeyde eksik vardı tokyo sonuna kadar hak etti yaptığı sunumlar

spor işlerinde çalışan başarılı insanlar her şeyiyle önümüze geçtiler zaten bence belli olan bir şeydi tanıtım filmimizde başarısız olan yalnızca birkaç etkenden biri

0|0
    0|0
  • Türbanlıları falan koymamışlar.

0|0
    0|0
  • Şehrin tanıtımı gibi olmuş.Kötüydü yani.

0|0
    0|0
  • ewt güzeldi ama herşeyin başında politika vardı malesef..

filmde sultanahmet ve taksimin sempatik ortamında gösterilseydi daha farklı olabilirdi

0|0
    0|0
  • bununla başa baş giderdi :)

link

0|0
    0|0
  • hatay da bır baska medenıyet şehriydi...

bak ne hale getırıldı

0|0
    0|0
  • onların hepsi hikaye bence bu işler politikayla yürüyen işler

0|0
    0|0
    • katılıyorum ama daha iyi görsel hazırlanabilirdi çocuk işi olmuş.

• izlemedim ne yalan söliim ama şu gerçekki adamlar sitedikleri ülkeye veriyor hazırlık falanlar filanlar hikaye

Kızlar Ne Diyor 2

• ayyy yeterin gari bayıldım bu sorudan :)

0|1
    0|0
  • herşeyden önce neden rihanna? türk asıllı da benim mi haberim yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...