Yaglardan nasıl kurtulabilirim

arkadaslar bu yagları eritmek için 40 dakika cardio yeterli olurmu ?* beslenmemede dikkat ediyorum bıkdım artık

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben profesyonel dövüşcüyüm yıllardır bununla ilgileniyorum maçlara çıkıyorum ve derecelerim var . tabi maçlarda sikletler oluyor ben 49 kilo dövüşüyordum ve bu kiloya 55ten düştüm nasıl yaptım anlatayım. sabahları kalkar kalmaz şekersiz yeşil çay iç yarım saat sonra kahvaltını yap. kahvaltı şu, domates salatalık beyaz peynir 2 dilim kepek ekmeği. yeşil çay tuvalete çıkartıyor vücudun susuz kalabilir bu yüzden günde 2 bucuk litre su içmeden zayıflaman imkansız aburcubur kes dememe gerek yoktur heralde :).. ve kesinlikle geç yatma uykusuzluk kilo yapıyor. öğlen yemeğine kadar kepekli galeta ve ayran. öğlen yemeğinden yarım saat önce bir yeşil çay daha, öğlen bol limonlu salata yağ koymazsan çok çok iyi olur ama yağ olmadan olmaz diyorsan bir kaç damla. ve hayatından şekeri tamamen çıkar, tuzuda azaltabildiğin kadar azalt, tuz vücutta ödem yapar, su toplar... öğlen yemeklerinde 5 ızagara köfte ızgara tavuk, balık ya da kırmızı et yiyebilirsin bol salatayla yanında 2 dilim kepek ekmeği. Ve bol bol yoğurt ye. ara öğünlerde ayran, elma, kepekli galeta tercih et ,Bir gün öğlen et akşam sebze yemekleri, bir günde tam tersini yap aynı gün iki sebze iki ızgara olmaz... yazın akşam 8, kışın 7den sonra sudan başka bişey alma. Muz sakın yeme. günde üç defa yemeklerden önce yeşil çay iç. bol bol su. egzersiz olarak fitnessa gidebilirsin ama hoca eşliğinde çalıs kafana göre değil. bol bol yürüyüş yap kesinlikle tüm yağların gidecek ve miden küçülecek. bol şans..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet yeter

0|0
    0|0
  • yemeklerden yarım saat sonra en az 15 dk yürüyüş yap.çok zorlama kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar yapacakların link

link

Bunlarda sonuç alanlar : link

link

0|0
    0|0
  • Hadi inşallah.

Çok aşırıda kasma kendini ilk 30 dakikadan basla sonra sonra fazlalaş.

0|0
    0|0
  • onlari yakarak

0|0
    0|0
  • Evet olur

Gittikçe zamanı artır

0|0
    0|0
  • cardio yeter

0|0
    0|0