Sanki bütün kapılar kapandı gibi..

sevgilim terketti, iş başvurularıma cevap alamıyorum, evde çok sıkılıyorum, arkadaşlardan ses yok, çok yalnızım çok çaresizim ve çok sıkılıyorum. büyük bir boşluğun içerisindeyim. netten dünya kadar iş başvurusu yapıyorum ama hiç birinden cevap gelmiyor. erkek arkadaşım dün beni çok sevdiğini söylüyorudu herşey çok güzeldi ve bugün beni terketti. sonumuz yok boş yere kandırmak istemem dedi ve çekti gitti.. benim acil hayatımı doldurmam gerek ve bu evden çıkmam gerek. size soruyorum nasıl iş bulunur.. nasıl doğru düzgün gerçekten seven biri bulunur? siz olsanız ne yapardınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kışın sonu bahardır güzel günlerin habercisi olarak gör bunu gerçek seven birinide arayarak bulamazsın nasiptir bilinmez ama arayarak ancak belanı bulursun su akar yolunu bulur bence biraz zamana bırak herşey yoluna girer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• en karanlık zaman gunes dogmadan oncekı andır... negatıf olup hayata kusup kendınızı dısarıya kapatmayın,yenılıkler karsısında cesur olun,yenı cevreler edının yenı mekanlar deneyın,bıkmayın usanmayın,işide bulacaksınız en ıyı sevgılıyıde,yeterkı pozıtıf olun

0|0
    0|0
  • Öncelikle gir Youtube'a, "Athena - Her Şey Güzel Olacak" yaz, dinle. Kendine gel.

Daha sonra bu dediklerinin hangisinin aslında bir sorun olduğunu düşün, her sorun olduğunu sandığın şeyi aklında tart, neden buna üzülüyorum de.

1- Bu ülkede koskoca bir işsiz ordusu var, ODTÜ gibi bir üniversite bitiren öğrenciler bile işsiz günümüzde. Kapitalist bir ülkede yaşıyoruz, kapitalizm demek şerefsizliktir, emek sömürüsüdür. Artık iş bulmak için tanıdıklarının, bağlantılarının ve riske girme ihtimalinin çok ve yüksek olması lazım. Git sokağa, insanlarla tanış. Arkadaş çevreni genişlet, yeni imkanlar kovala, internette takıl, faydalı işler yap. Artık diplomaya bakmıyor malesef küçük ABD olduk, dünya düzenine de isyan et tabi, kabullen demiyorum ben komünist bir insanım ama gerçekler böyle.

2- Evde çok sıkılıyorsan Google Maps'i aç ve semtinin ya da mahallenin sınırlarını kafanda belirle, git sokağa her gün yeni yerler keşfet, yeni cafelerde otur, insanlarla tanış ve sosyalleş. Evde sıkılmak basit, ama dışarı çıkmak zor.

3- Arkadaşlardan ses olmaması normal. İlişkiler çok esasa dayanır, en basitinden seks ilişkisi, barlara vb. yerlere gitmezsen bu kişilerden ses çıkmaz tabi, ticari ilişkiler de işle olan bir şey, son kalan da aile ilişkisi bu da tamamen sosyalleşmekle ilgili. Tek sorunun sosyalleşmek ve iş, bu kadar. Büyütecek bir şey değil.

4- Erkek arkadaşını*et, o senden emin ol 1 aydır soğumuş, inşallah 1 hafta önce falan sevişmemişsindir, sıkılmış senden belli. İlişkileri biz Türkler çok abartıyoruz, altı üstü ayrılmak istemiş yıkılmana gerek yok bak keyfine, zevk almaya bak hayattan ya daha evlenmiyorsun sonuçta.

Sevgiler.

0|0
    0|0
  • İnsanlar mı yaşamaya erken başlıyor biz mi geç kalıyoruz anlamıyorum bizim daha afyonumuz patlamadan adam sevgilisini terkediyor .

Aramayla bulunmaz kısmet işi bekleyeceksin .

0|0
    0|0
  • Size çok güzel gidecek bir kitap tavsiye etmek istiyorum; ruhunuz, hayata bakış açınız değişecek. Hatta mutlu oluşunuzdan dolayı eski arkadaşınız dahi etkilenip geri arayacak ama siz artık bir şans dahi vermeyeceksiniz.

Tavsiyem olan kitap:

link

0|0
    0|0
  • sıkkıntı etmeee ;

internetten iş başvurusu yapılmaz ben hiç duymadım sağlam bir iş bulan bulanlarda cv doldurmuşlardır iş bulma sitelerinde iş verenler aramıştır çaılşmak istermısın dıye yanı bana öyle oldu başvuru yapma ile internetten iş bulamzsın onlar cv'lere bakıp arıyorlar. sevmiyorsa unut-malı

0|0
    0|0
  • İntihar etme vakti yaklaşmış.

0|0
    0|0
  • Ah bide biz bilsek.

0|0
    0|0
  • aynı şeylere yakın bir çok şeyi yaşadım ama bende çok yalnızım izin verirsen yardımcı olmakta tanımakta isterim

0|0
    0|0
  • arayış içinde olmayı bırak. bugün kendine bir iyilik yap ve bir arkadaşını ara. çıkın dışarı. çay için sohbet edin. bu sorunlardan biraz uzaklaş. gerisi zamanla gelir.

0|0
    1|0
  • kafama huni takar gezerim:D

1|0
    0|0
  • bir kapı kapanır diğer kapı açılır sabırlı ol yeter :)

0|0
    0|0
  • Seçici olursan bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakin ol akışına bırak herşeyi. Hayırlısıyla bulursun inşallah iş. Terkeden pişman olup döner rahat ol

0|0
    0|0
    • pişman olup dönmesi imkansız

• beni anlatmışsın 3 senedir aynı çaba içindeyim hiçbirşeyin değiştiği yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...