Böyle bir seveni istemek yanlışmı suçmu, olurmu acaba bir gün?

172 veya daha uzun boylu balık etli beyaz tenli hani çok küçük darbelerden vücudu moraran çok narin ne zayıf ne şişman oturmasını kalkmasını bilen kendini bilen kültürlü giyimine ve kendine özen gösteren sevdiğine sevildiğine değer veren ve hayatını sevdiğini herşeyden üstün tutabilcek duygusal sesi ve herşeyiyle özel fizik yapısı iyi mesela 80-60-80 85-55-80 civarı kalçalarına kadar yumuşak uzun saçlı hanım hanımcık bir bayan sevgilim olmasını çok isterdim.

benimde uzun boylu zayıf bir yapım var

Böyle bir seveni istemek yanlışmı suçmu olurmu acaba bir gün

Güncellemeler:
olurmu acaba böyle bir sevgilim birgün sizce?
cevap veren olmicakmi
cevap veren olmicakmı çokmu yanlış şeyler bu düşünceler

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bu ne yaaa .. yemek tarifi gibi . okadar tipe takılma derim .zaten oturmasını kalkmasını bilen kız sevgili olmak istemez direk evlenmek ister benden söylemesi .

0|0
    0|0
    • insan sevmeden sevilmeden evlenemiceği için evlilik ve çocuk bunun semeresi güzellikleridir herşey sırayla olgunlaşıp oluşur.

• allah korusun diyelim o zaman . allah kalbime göre versin inşş

• amin ama merak ettim gerçekten nasıl biri oldugunu özleime yazarmısın anlatırımısın

Kızlar Ne Diyor 4

• kısmet belki olur abi nereden biliyorsun .

0|0
    0|0
  • bakalım o kriterlleri taşıyan bayanı bulduğunda seni beğenecek mi?

0|0
    0|0
  • pardon da o cümle de nokta nerde acaba.ben çok aradım da nefes o kadar yetmedi abicim.

0|0
    0|0
    • noktasını virgüllerini bilerek koymadım noktası virgülü zaten imkansızlarda sanırım

• olur inş allah gonlune göre versin

0|0
    0|0
    • sağol ama bende kötü kader varken imkansız sanırım

• ay aypma bende diyorum deme böyle böyle dersen kaybedrsin olur inş allah buyuk ne cirkinler buluyor bak ebnedene diyorum benimde yuz guzel odeidgin fiziksel özlelikler var boy kısa benimde ordan kaybediyorum 160 civarlarındayım

• elbette önce kalbi güzel olsun her zaman

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...