2020'yi Tokyoya vermeleri sizce de doğru değil mi?

2020'yi Tokyoya vermeleri sizce de doğru değil mi?

link :D :D

• Asfdsaffghj :D :D Güldüm panpa :))
    23% (3)36% (4)29% (7)Oy Ver
  • Orda da köpek kesiyorlar, kurbağalı çorba yapıyorlar :D
    15% (2)27% (3)21% (5)Oy Ver
  • Bi' kere de bize verseler olmaz mı :-/ Biz de görelim nasıl yapıldığını, nasıl bir heyecan olduğunu..
    31% (4)18% (2)25% (6)Oy Ver
  • Adamlar haklı bence.Bizim ülke hem içerden hem dışardan karışmış ve tehlike altında ama biz farkında değiliz, onlar farkında.
    31% (4)19% (2)25% (6)Oy Ver
  • Özgür 2020 olimpiyatları şıkkı :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hemen bizi sevmiyorlar, Türk'üz şöyleyiz böyleyiz diye ağlamayın :/

Japonya'nın yarısından çoğu ateist ona bakarsan ama Hıristiyanlar Japonya'yı seviyor..
Şu resime yapılan yorumları okuyunca gayet normal geldi.. :/

link

Adamlar haklı beyler, dağılın :D

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• link

ördeklerimize sahip çıkalım sokakta kalıyo yatıyo yardım edelim

belediye başkanım size sahip sesleniyorum sahip çıkalım ördeklerimize :D

link

3|3
    0|0
  • Kalkıp bizi Türkleri kötüleyeceğinize biz olmalıydık demelisiniz! Yok biz şöyle böyle kötüyüz onlar böyle iyi böyle bir yere varılmaz! Elalemin ülkesinde neler oluyor siz kalkıp anca kendi milletinizi kötüleyin! Sonra yok Türküz yok biz böyleyiz derseniz! Sizin karakterinize ben tükürim. Kim ne derse desin Herşey bize laik hiç yoktan onlar gibi kalkıp böcek veya bebek pişirip yemiyoruz! Biz insanız insan ! bizde vicdan var ! ne varsa benim insanımda var! bazı insanlar bunun farkında olmasada...! bu görev bize verilseydi eminim ellerinden gelenin daha fazlasını yapardı Türkiye! siz gidin anca elalemle gurur duysun onlarda size anca gömsün!

2|0
    1|0
  • lan adsda:D

0|1
    0|0
    • yazanların çoğunluğunu erkeklerin oluşturması da ayrı manidar.

namus bekçileri takipte önce kendi şeyine sahip çık.

• ..ve gerçekler insanın yüzüne tokat gibi çarpar... Yapacak bir şey yok hak eden almış

0|1
    0|0
  • Burdaki olay ne biri aciklayabilir mi gundemi takip edemiyorum fazla

0|1
    0|0
    • 2020 Olimpiyatları yapılacaktı..

Madrid, Tokyo ve İstanbul adaylar..

Bizim ülkede ördek beceriyorlar diye Tokyo'ya verdiler olimpiyatları düzenleme hakkını :(

• Hee tamam sagol

• O zamana kadar savaş kalmayabilirdi ne var yani ayrıca ben koruyucu bir silahın olduğunu duydum. Onalarınkisi daha tehlikeli. Söyledikleri de yalan 1800 müş en son yapılan 2200 müydü öyle bir şeydi bu da insanı 4 saatte kolaylıkla öldürür. Sıkı bir Japon fanıyım hatta kulanıcı adımın anlamı Japoncada aşk ve nefret anlamına geliyor. Ama gerçekten çok üzüldüm bir de fenevliler yüzünden dillerine de düştük. Oh olsun...Bence biz hakketmiyoduk inş. kötü bir şey olurrr

0|0
    0|0
  • doğru olmuş valla :)

0|1
    0|0
  • C diyorum :)

0|1
    0|0
  • Bizde olsa iyi olurdu bir sürü yabnacı erkek gelirdi..

0|1
    4|0
    • yabancı olması şartmı bende ingilterede yaşayacağım ama olur mu :)

• ya herşeyden önce adamlar bu olimpiyat spor olaylarına öyle bir odaklandı ki genetikleri değişti resmen :)

ama ikinci kez olmuş bu da bir haksızlık yani :( Olimpiyat ruhuna uymuyor

0|0
    0|0
  • Adamlar haklı bence.Bizim ülke hem içerden hem dışardan karışmış ve tehlike altında ama biz farkında değiliz, onlar farkında.

0|0
    0|0
  • ahahaha ben hiç şaşırmadım umut yoktu bence :D

0|0
    0|0
  • Son linke yaw he he

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olay, yapacağın tesisler falan değil... İnşaat sektörü tüm dünyada gelişmiş vaziyette zaten. İşin parasal boyutu da tartışma konusu. Zira Londra Olimpiyatları İngiltere gibi bir ülkeyi ekonomik yönden zorlamıştır. Bizim gibi boyuna dışardan alınan borçla dönen bir ülkeyi hayli hayli zorlar. Bütün bunları geçtim herşeyden önemli olan olimpiyat kültürü... Maalesef bizde o yok. Futbol dışında ilgi gösterdiğimiz spor dalı yok. Evet yurt dışından hatırı sayılır turist gelecektir lakin karşılaşmaları izleyecek yerli seyirciye fazlasıyla ihtiyaç var. Emin olun açılış haricinde hiçbir müsabakaya (Türk müsabakaları hariç) doğru düzgün seyirci çekemezsiniz. Dediğim gibi futbol dışında biraz basketbol ve sadece kadın bacağı göreceğim düşüncesiyle abazaların gittiği bayan voleybol maçları ilgi görüyor bizde. Diğer dalların ne kuralını bilirsin, ne nasıl oynanır, nasıl sayı alınır bilirsin... Bilmediğin şeye de gitmezsin zatten. Senelerce TV'de izleyip "keşke bizde de olsa iyi para getirir Türkiye'ye" diye dövündüğümüz Formula-1'i hatırlayın. İki senede iptal edildi. Niye? Kimse gitmedi. Hemen bahanemiz hazır bilet fiyatları çok fahiş.. Bu tür organizasyonlar böyledir. Olimpiyat olunca biletler 25-50-100 TL'mi olacak sanıyorsunuz? Hoş bedava olsa da gidileceğini sanmıyorum. Sahil yolunda mangal yapmak, eskrim müsabakasından daha caziptir bizim için. En basiti bu sene Akdeniz Oyunlarına ne kadar ilgi gösterdi bu ülke? Hem seyirci hem de dopingli sporcularımız yüzünden rezil olduk. Velhasıl adamlar bizim sandığımız gibi aday ülkenin dinine, diline, ırkına bakmıyorlar. Öyle olsa Pekin'e vermezlerdi. Bu işe organizsyonuyla, seyircisiyle, ülkece havaya girilmesiyle, işe ne kadar dört elle sarılıp sarılmadığına bakıyorlar. 4 senede bir yapılıp, milletin dört gözle beklediği, kaç yüz milyon ya da milyar insanın TV başından seyredeceği organizasyonu boş tirübünlere oynatarak rezil etmezler. Bir dip not da tanıtımımıza... Bu safi bildiğin spor organizasyonu. Bu işi bir çok ülke organize etti biraz ders çıkartılması lazım. Spor organizyonu olan bir şeyin slaytını cihat kafasıyla hazırlayıp dini temalarla süslemenin manası yok. Bana bir tane olimpiyat sunumuna kilise koyan ülke gösterin.Tüm dünya senin müslüman bir ülke olduğunu biliyor zaten. Sportif şeyleri göstereceğine namaz kılan adam ve camileri gösterirsen, elin oğlu olimpiyatları bu işi daha iyi yapacağına inandığı ülkeye verir.

0|0
    0|0
  • rüya idi

bu hikaye

0|1
    0|0
  • japonlardan korkmuyorlar durum bu , ayrıca onları sevmek zorunda değiller, onlar komşuları değil ama biz onların yüzyıllarca anasını ağlatmışız, korkularından adamlar haçlı seferleri düzenlemiş... açıkcada dile getiriyorlar zaten.

0|1
    0|0
    • ahaha peki peki :D

• italyan medyasını açıp okuyabilirsin, bizim elenmemize öyle çok sevindiler ki... hatta 1 ay öncesinden kampanya düzenleyip avrupaya yakışmayan türkleri protesto edin oy vermeyin diye bas bas bağırdılar. bakıp görebilirsiniz.

• şöyle söyleyeyim, istanbulun adı constantin olsaydı 90 oyla biz alırdık, avrupa zaten türkiyeyi istemediğini kaç sefer dile getirmiştir. bunu şimdide gösterdiler, ispanya elenince bütün oylar tokyoya döndü düşünmediler bile.

0|1
    0|0
  • Vermezler tabi bizim devlet adamı olmasa gereken seçilenler bir türlü devlet adamı olamıyorlar kaybedince ya gezicileri,ya muhalefeti ya kemalistleri suçluyorlar,bakan yazmış yok 16 saat yolculuk yapmışlarda babaları mı görmüştü buenos aires i maaile gitmişler nasıl olsa bedava bizim cebimizden çıkıyor,biz de isteriz ülkemizin böyle bir organizasyonu gerçekleştirmeyi ama bizim siyasetçiler savaş çığırtkanlığı yapıyor,bizi ilgilendirmeyen ülkelerini iç işlerine karışıyoruz bakın istanbulda 125 bin suriyeli mülteci varmış ,sokaklarda parklarda yatıyorlarmış adamlar buraya mı olimpiyat verecekti?açılım çözüm dediler bakın pekakalı leşlerini gömdükleri mezarların içine leşlerle beraber mühimmat gömmüşler,sınır dışına gitti denilen pekakalılar şehirlerde silah ve bomba eğitimi alıyormuş bunları bile bile kim bize olimpiyat verir.Amerika zorunlu görevi olmayan bütün vatandaşlarını çekiyor Trükiyeden neden acaba?peki bizim suriye sınırındaki TÜRK vatandaşları ne olacak onların canının değeri yok mu?Siyasiler bıraksın sağa sola saldırmayı da kendi beceriksizliklerini kabul etsinle,kaybeden japonlar olsaydı onların spordan sorumlu bakanı bırakın istifayı intihar ederdi,ama bizim yüzsüz kalkmış yok kına kalmadı yok bilmem ne diye tweetler atıyor,işleri güçleri tweeter,facebook vb. sosyal paylaşım sitelerinde boy göstermek,ben anlamıyorum ne zaman çalışıyor bu adamlar,melih gökçek denen adam 24 saat tweeter da ankaranın borcu almış yürümüş hala daha insanlar ve hükümetin gözünde ankarada akp nin adayı o olacak deniyor bu kadarda olmaz.TÜRKlüğü kabul etmeyen bir hükümet ve yandaşları asla TÜRKlerden hiçbir konuda destek beklemesin.

0|0
    0|0
  • Özgür 2020 olimpiyatları şıkkı

0|1
    0|0
  • link yani

0|1
    0|0
  • ben seni ördek almışımdır hep panpa sdfghj

5*****

1|1
    0|0
  • güzel di :d

0|1
    0|0
  • inş pişman olurlar ..

0|1
    0|0
  • İyi yaptılar da verdiler , Tokyo Dünyanın en iyi 3. ekonomisi , Özgürlükte 3. Türkiye ise 157.

Ülkemizdeki Çapulcu ve Rabiacı kavgası yetmıyormuş gibi suriye sorunu var. Adamlar salakmı bize versinler ?

Bu sorunu başımıza açan başbakan düşünsün artık

0|0
    0|0
  • önce siz inanınki bunu başarabileceğimize başkalarıda size inansın...

Türkiye bu olimpiyatların altında kalkabilridi

0|0
    0|0
  • Bunlar babadan oğula nesil herhalde...

0|0
    0|0
  • normal normal... içki içenlere dinsiz diyenler çıkmışlar tanıtım filminde içki masalarını mini etekli şortlu onlara göre 3-5 çapulcuyu oynatmışlar :) işte milli atletin fotoğrafına öyle saçma sapan yorum yapanlar dün olimpiyatlara destek veriyordu.

0|0
    0|0
  • değil tabiki de ! tokyo daha önce yapmış zaten olimpiyatı.neden tekrarlatıyorsun ki ? İstanbul daha önce yapmamış olimpiyat istanbulun hakkıydı.

0|0
    0|0
  • Fakir edebiyati yapan başbakana vericek halleri yok herhalde :)

0|1
    0|0
  • ya ronaldo beğendim bu ifade tarzını senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...