Nışanlıma süpriz yapmak istiyorum önerisi olan varmı???

selam arkdaslar her buluşmada nışamlıma 100 200 lira hesap ödetiyorum elımı cebıme amıyorumda o sorun olmadıgını soyluyor hesap odemeye kalksam odetmezde onun ıcın bı suprız yapayım dıyorum ne yapsan sızce yemek hazırladım ona gecenlerde cok mutlu oldu farklı ve manevı degerıde oln bısey olsun ıstıyorum unutmasın vs :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• önceden "x" restorana gitmek istediğini söyle, sonra o restorana ondan önce gidip masa ayırt, garsona tembihle hesap almaması için, gerekirse kapora bırak, böylece yemekten sonra adam ne yaparsa yapsın ödeyemez hesabı. yani kız milleti değilmisiniz illa hesabı ödetceniz demek istiyorum. ama açık açık demicem ayıp olur.

illa manevi değer taşıyan bir şeyler yapıcam diye tutturma , adam 100 200 lira ödüyor diyorsun, adamda ne maddiyat ne de maneviyat bırakmamışsın ki. yazık valla enişteye. üzüldüm şimdi..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• MaDDİYATTAN TTAMİN OLMAZ sanırım çünkü ihtiyacı yok gibi.Mesela onun istediği saç modeli kıyafetvs gıbı hazırlanıp gezmeye gittiğinizde senin i,çin hazırlandım de Dünyalar onun olacaktır.

Gömleklerini ütüle.Kıyafetlerinin cüzdanın içine ufak notlar yaz.

0|0
    0|0
  • Umre icin 2 kisilik organizasyon ayarla

yok yok evde guzel bir aksam yemegi hazirla bosver

0|0
    0|0
    • hacca gıtmeyı dusunuyopruz evlendıkten sonra. benı sıksan o kadar para cıkmaz zaten ogrencıyım ben yaa :D aksamları babamlar sıkıntı cıkarıyo gunduz bıseler yapmıstım hosuyna gıtmıstı ama

• Tukruk kofte yemeye gotur bol soganli ekmek arasi yanindada ayran off mis

• pembe iç çamaşırlarınla ona striptiz yap bence

0|0
    1|0
  • cüzdan al içi dolu olsun ama..

ulan sömürmüşsün adamı hala manevi diyo ya..

0|0
    0|0
  • manevi değeri olsun istiyorsan el emeği bir şey olması gerekir, yeteneğin ne varsa olabilir, bir bileklik yapabilirsin mesela :)

0|0
    0|0
  • Bir ayıcık al. Arabası varsa arabasına koyar odasında yatağına koyar gördükçe hep seni hatırlar.

0|0
    0|0
  • güzel bir gece tertiple baş başa:)

0|0
    0|0
  • ona bahtsız bedevi kuklası al her daim seni hatırlasın anasını satım:D

0|0
    0|0
  • eve çağır onu aniden yap bişey

0|0
    1|0
    • manevi bişey istedim odasına koyabılecegı vs gordukce mutlu olacgaı bırsey

• olay zaten onun odasında olmalı ona güzel bir gece geçirt mesela:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...