Oranj Jartiyer eşliğinde Pole Dance beklentileri ile eve gelen sevgilinin meditasyonla sınanması Vol1

Stresli bir gün geçirdiğimi, yanımda olması gerektiğini söylediğim sevgilimin, 20 dk içinde eve gelmesi , onu ödüllendirmem gerektiğini düşündürdü . Yatak odasından salona meditasyon minderleriyle dönünce '' masajı ertelesek'' dedi, ben meditasyon için nefes egzersizlerine başlaması gerektiğini söyleyince, yüzünün aldığı ifade paha biçilemezdi.

sevgilimin oranj jartiyer eşliğinde pole dance beklentisini bu denli hiç etmiş olmam, evlilik planları yaptığımız şu günlerde , kalan son 30- 40 yılın meditasyonla tükenmemesi gerektiğini düşünüp, evlilik planlarını tekrar gözden geçirmesine neden olabilir mi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Meditasyonun sevişme anındaki doruğa ulaşma zamanını senkronize edebilitesi göz önüne alındığında sevgilinin de bu subliminal mesajı alamadığı hesaba katılırsa üzgünüm ama o jartiyer o çekmeceden hiç çıkmamalı belki de. Bu arada birkaç dakikadır oranj jartiyeri aklımda resmetmeye çalışıyorum olmuyor olduramıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkçe mi bu birşey anlamadım iyi düşün iyi olsun

3|0
    0|0
  • Sen de gözden geçir bence, siz ayrı dünyaların insanlarınız, en azından yazdıklarından bunu anladım.

Biriniz meditasyon, biriniz yatak sporları derdinde...

Sarvangasana ve diyafram nefesi candır.

link

1|0
    0|0
  • bazen gösterip vermemek iyidir... onu o beklentiye sokan senin o seksi meditasyon hallerini beklemek... sportif disiplinin bırakıp sevişirsen spor saatinde şımarır... böyle daha çok arzular... hem arzuladığı o beden için çalışmalara devam etmelisin... :)

merak etme yani... sorun yok :P kudursun biraz sevimli itin! :P

1|0
    0|0
  • Kardeşim Senin Tek Çözümün, Hindistan... Şimdi Bak, Hindistanda Mumbai..Şehrine Git ,Orda Birtane Vataşiva Var .,14 üncü Dalaylamadır..

Senin İlacın Onda... Ona Sor.. Cevabını

Kesin Alırsın...

1|1
    0|0
  • sorunun soruluş şeklinden epey bir meditasyon yaptığın belli :)

yazık lan çocuğa, vallahi içim acıdı..

1|0
    0|0
  • ulan şöyle bir sevgilim olmadı hıağmığğ.. :'(

1|0
    0|0
  • misir hiyerogliflerine devam

1|0
    0|0
  • boyle sacma sapan seylerı dusunup evlılık hakkında karar verecek olsaydı zaten su gunlerde evlılık planları yapmazdınız.ama sorularına bakıyorum da sırf su lögö cool tavırlarından dolayı evlılıgı dusunmesı lazım

1|0
    0|0
  • ahaha soru sorma stilini beğendim helalll :) 5*

1|0
    0|0
  • soruya gel, koptum glme garantili volume 1 :)

1|0
    0|0
  • kuru laf yapıyorsun.

2|0
    0|0
  • bana görede saçma sapan kuru laf yapıyosun gibim geldi

herşey yaşanarak belli olur yaşanır her ne yaşarsan yaşa ama cevabını yaşıyarak anlarsın

0|0
    0|0
  • Niye böyle farklı bir baslik?

0|1
    0|0
  • Devlet meselesi.

0|0
    0|0
  • Bence oranj ve turanj meselesine daha cok takiliyordur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oranj moranj yapma :) adam haklı

1|0
    0|0
  • Uc kere okudum ama farkli birisin bence o senin farkliligini sevmistir zannetmem ama yine de arada ona istedigini ver:)

1|0
    0|0
  • Hayat meditasyonla geçmez, sevişmelisiniz. Sevgilin haklı =/

1|2
    1|0
  • şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik.

1|0
    0|0
Yükleniyor...