Şu an üretilmiş olan hangi teknolojik ürünün hiç üretilmiş olmamasını isterdiniz?

Ne sorayım bilmiorum la bir soru hakkım varken bissürü sorum vardı . :D

farklı olsun. evet aklma gelen en farklısı bu. :D şu an üretilmiş olan hangi teknolojik ürünün hiç üretilmiş olmamasını isterdiniz.

ben cep telefonu diorum. çnkü aşkların kavgaların arkdşlıkların anasını belledi. hiç bir şey yüzyüze değil. sbh akşam mesajlaşmaktan sevgilimizi özleyemioruz. iki dakka geç cevap verdi die kavga edioruz. millet eskiden aydan aya mektuplaşırdı. kavga gürültüdde yoktu mektup gelmedi diye . işin vr glba sana ii gclr die bir mektupta gelmezdi. :))

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• mesajlasmam hic kiz. arkadaslarimla mesajlasmadim konusmayi her zaman tercih eferim cunku sevgilimin sesinii duymak o yazidan daha degerlidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ampul

1|0
    0|0
  • Elektronik eşyaları seviyorum hangisine lanet olsun çıktığın güne diyim ki :D

0|0
    0|0
  • titreşimli vibratör

0|1
    0|0
    • titreşimsiz vibratör mü var lo :DD

• hacı senın yanında onu tercih ediyolarsa garibimin ne suçu var

• benim yanımda değil tabi muhtemel manitalar ne verecem bu erkeklere vibratörüm var yeter . lan tüm erkekler adına böyle düşündüm bana hava hoş sıkıntı yok

• silahlar teknolojik aletlerdir sonuçta ve masum olsun suçlu olsun bir sürü insan bu yüzden ölüyor, bence cep telefonu (bazen sorun çıkarmasına rağmen) daha gerekli faydalı bir alet,evet silahlar olmasa daha güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Bence yılanın başı elektriğin keşfi

0|1
    0|0
  • En son yazınıda okuduktan sonra evet bende cep telefonu diyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben elektriğin hiç bulunmamış olmasını isterdim. İnsan kalırdık hep.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilgisayar bence onun yüzünden asosyal olmadık mı zaten :(

1|0
    0|1
  • Ne sorayım bilmiorum la bir soru hakkım varken bissürü sorum vardı . :D

1|0
    0|0
  • Tum sorun Edisonda basliyor.

Edisonun urteilmemesini isterdim,qewrqewdw

0|0