Olimpiyatları alamama sebebimiz sizce ne?

Olimpiyatlar yalan oldu yine.Yarın öbür gün açıklama yapar devlet büyükleri bütün suçlu Gezi tencere çalanlar ve Odtü olacak hazır olun azarlara.

Benim de zaten gezide arkamda faiz lobisi vardı şimdi İstanbul olimpiyatları alsaymış oyunun rantını yiyeceklerdenmişim.Ben neymişim be.Olimpiyatları alamayışımıza seviniyorum memlekette bu kadar yobaz cahil logo varken kaldıramazdık zaten.

İnsanları İstanbul olimpiyatlarına karşı veya değil diye kategorize edip diğer gruba vatan haini gözüyle bakanlar var.

Tayyibin yarın öbür gün eleştirilere vereceği cevap belli, Biz zaten olimpiyatı sizden öğrenecek değiliz.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• :D bunların dışında şeyler olduğuna da inanıyorum

bence şike var ama işte ama..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tarih boyunca spor adına yapılmış hiçbir çalışmamız olmamış ki şimdi yapılıyor hepsi de proje aşamasında şu anda yapılan tesisleşme tamamen bitmese de ileri ki dönemler için daha güçlü aday şehir olmasını sağlar . 2000 adaylığında 5 proje ile yarışıyorduk şu anda 755 proje var demek ki alt yapı çalışması yok diyenler bilip bilmeden sallıyor . Komite siyasi olaylara da bakıyor nasıl iyi ve kötü etkileri mutlaka değerlendiriliyor. Bence en büyük etken sporcularımızda sürekli doping çıkması ve ceza konusunda yetersizligimiz . Avrupa şampiyonası finalleri düzenleme hakkı öncesi şikeye ceza veremedik uefa tarihinde ilk defa birden fazla ülkeye kuruluş bahanesi ile turnuva düzenleme hakkı verecek . Bu arada içimizde ki japonlara hayırlı olsun .

0|0
    0|0
    • benım fıkrım de kendımızı bu yonde avutmamamız gerektıgı yonunde.Ulkedekı tesıslesme Tokyo ve Madridden daha ıyı durumdaydı.İstanbul gibi bir sehir var.Sporcularımızda cıkan doping yabancı sporcuların yanında cıkanlara gore devede kulak kalır.Armstrong gibi bisiklette bir dünya sampiyonunda doping cıkmasına ragmen ust spor kademelerınde hala Fransızlar da cok etkılıyse boyle seylere ınanmaya gerek yok.Bunların sebebı bence burasının guvenılır bır yer olarak gozukmemesı ve bazı Avrupa sehırlerını

• n bize dusman olması.İcimizdeki yobazlara ve ninjalara hayırlı olsun.

• ya ben sebebi anlamadi tam olarak neler oldu anlatirmisin :) turkiyede yasamadigim icin pek bilmiyorum anlatirsan sevinirim

0|1
    0|0
    • cok uzun surer bosver:D

• sorun ne bilio msn olimpiyatlar avrupadan çıktı 2016 olimpiyat rio da yapılacak ve 2020e orda yapılmasın denildi.. ispanyada elenince bilerek japonyaya verildi olimpiyat çünkü asyaya geçti ..bir dahaki olimpiyat büyük ihtimalle avrupaya verilecek tek sebep bu politik birazda...

• recep tayyip erdogan ve yandaslari.onu gectim spora yonelik bir alt yapi falan da yok.ustesinden gelinemezdi zaten.

0|1
    0|0
  • Cekik lobisi.

0|1
    0|0
  • biz aldık yinede mutluyum :) ama Türkiye alsaydı yinede mutlu olurdum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• avrupalılar zaten bize düşman, bzim almamızdansa uzaylılar alsın daha iyi derler. ancak bir konuda sizede eleştiri sunacağım kusura bakmayın. bu bir vatan meselesidir, bu formun altında hükümet muhalefet hepsinin imzası var ve giden heyette belki bilmiyorsunuz her iki kesimdende kişiler vardı. ancak alamadık diye sevinenleri gördükçe bu hınç kime demekten geri duramıyorum. evet biz alamadık ama alamama sebebimiz eurovizyondaki puan alamamızla aynıdır, zaten seçimlerden önce italya ve ispanya bize asla oy vermeyeceğini 1 gün önceden bildirmişlerdir.

not olarak:

Bazen diyorum ki neden İstanbul ve İzmir savaşmadan teslim olmuş ... sonra yazılan bu mesajlara bakıyor ve onların Türkten çok(çoğunluk) modern avrupalı olduğunu ve artık medeniyetlerini kaybettiklerini fark ediyorum. hatırlatmakda daima anadoluya düşüyor... anadolu bu halkın esasıdır, anlamasalarda... yine bir gün savaş çıkarsa ilk savaşa gidecekte anadoludur, siz bekleyin modern avrupalılar... biz gelir yine kurtarırız oraları... ama belki bir gün siyasetin 1 günlük bir şey olduğunu hayatınsa siyasetin çok ötesinde insan dolgulu olduğunu hatırlatırım. insanlarımızında bir arada bir bütün olarak bize düşman oldukları bariz belli olan avrupalılara karşı bütünleşmesini dilerim.

0|0
    0|0
    • olımpıyat konusundan bu kadar saptıysan ben de soylıyım ıstanbulla ızmırın savasmadan teslım olmadıgını bılıyorum.savas sırasında ortaya cıkan mıllı mudafa cetelerı sokakta bılya oynamıyordu.Ama ıstanbul ve ızmır cok merkezı yerler ve butun ulasım ıletısım hatları dusmanın elıne gectıgı ıcın savassan da dusmanı yenmen cok kolay degıl.Zaten Atatürk bu yuzden Samsuna giderek istiklal savasını Anadoludan baslatmıstır.Bu arada ben de Anadoluluyum Izmir de Anadolulu Istanbullu da Anadolulu.

• Sporda ahlak onemlıdır.Siyaset sporu bitirir.Bu arada ben sorumda sadece iktidarı degıl muhalefetı de elestırdım.Yanlıs anlasılmaya yer yok.

• zaten altında iki tarafında imzası vardı belgenin, olimpiyatlara birlikte hazırlandılar, hükümet muhalefet ilkkez birlikte çalıştı keşke olsaydı da sevinseydik...

• ilk turda

japonya 42

türkiye 26

ispanya 26

oy aldı ve 2. tura kaldığımızda büyük ihtimalle alırız diyorduk çünkü avrupadan 45 güney amerikadan 10 oy gelir die tahmin ediliyordu 55 oyla haylilde alıcaktık olimpiyatı fakat

2016 rio da yapılacak ve 2020nin de asyada yapılması istendi ki bir dahaki olimpiyat avrupaya dönsün ...

tüm avrupalı ve ispanya yancısı delegelerin biraz politik düşünmesinden kaybettik

2. tur sonuçları

japonya 60

türkiye 36 oy

burdan çıkacağı üzere oylarımız sabit kaldır fikri değişen bazı kişilerde bizi oyladı o kadar..

0|0
    0|0
    • ewt 2000lerin başlarında iyidik artık güreşte sakatlıklardan dolayı kaldırılması var gündem de ..bizim liderlerin tek politikası 2 yıllık olarak açılan spor bakanların bir an önce futbolu spor görüşünden çıkarıp diğer branşlara ağırlık vermeli

• dıyorum ya bu kafayla bu ısler zor

Yükleniyor...