Ya bizim türk sporundaki kafayı anlayan var mı?

basketbolda dünya 2.si iken 3 yıl önce, bugünkü konumumuz içler acısı futbolda 2002 de dünya 3.sü iken bugünkü konumumuz belli ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim ülkede bu kadar torpilli insan varkenn dahada gerilememiz normal..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• O değil de baksan yatırımlar arttı, şartlar iyileştirildi. Ama hala rezil gibi gidip geliyoruz olimpiyatlara v.s. Utanıyorum ya.

0|0
    0|0
  • bozuyorlar gittikçe :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Milli takımı bu hale getiren Abdullah avcıdır Fatih Terim geldikten sonra farkı görmüşsündür zaten basketbol takımınada Türk ruhunu aşılayacak bir teknik adam lazım yabancı teknik direktörlerle milli takım yönetilmez bu olayı da zaten hiç anlamam hiç mi Türk teknik adam yokta yugoslav asıllı italyan Teknik direktör getiriyolar

0|0
    0|0
  • Giderseniz 10 milyon euro gidemezseniz 7 milyon euro prim dersen niye gitsinlerki ne gerek var

0|0
    0|0
  • her inişin bir çıkışı vardır dostum o dünya 3. lüğünden sonra euro 2008 de de yarı finalimiz var ve aradaki düşüşler ben hala dünya kupasına gidiceğimizi düşünüyorum basketçilerde olay biraz farklı ama ruhsuz oynuyorlar şuan.

0|0
    0|0
  • abi kimse selçuk aydın demiyo yaa adam dünya şampiyonluğuna oynuyo, hiç destek almıyo :( türk boksu ölmüş arkadaş :( aynen bizimkiler tam dangalak

0|0
    0|0
  • Çünkü sporu yönetenlerin hepsi taraflı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...