Siz hiç düşüşün zevkini çıkardınız mı?

Selamünaleyküm

Yere çarpacağınızı bile bile düşüşün zevkini çıkardınız mı?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aleykümselam . Sorun mecaz anlamsa evet biticeni bile bile tadını çıkardım , biticek tadını çıkar diye uyardım

Ama normal düşmekten bahsediyorsan :D hiç tadını çıkartacak kadar yüksekten düşmedim :D

1|0
    0|0
    • mecaz anlam

• Az gülmek daha iyi tebessüm yeterli :)

• insanlar insanlar genelde yanlış anlar , kimin yanlış anlica umrumda değil , iyi ki varsın ve nolur gülüşünü hiç kaybetme ay yüzlüsü :>)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yükselirken ekmek yersin zevk alırsın yere düşerken saçmalar çabalarsın sence oooh ne güselde düşüyorum öyleee oh bir tekmede siz vurun be abi diyeni gördünmü tabiki imkansız herkez zirveye oynar bir hedef belirler ona gider

0|0
    0|0
  • aleykümselam çıkarmadım.

0|0
    0|0
  • arkadaşın evinde barfix çekerken barfixin çıkmasıyla birlikte popomun üstüne düşüşüm allah kimseye vermesin o acıyı

0|0
    0|0
  • rüyamda oluyor o, gugıl earth ten düşer gibi düştüğümde bir uyanıyorum oh hala yaşıyorum ne kadar şükretsem azdır

0|0
    0|0
  • Sen çıkarttınmı zevki hiç:)

0|0
    0|0
  • yüksekten suya atlarken evet

0|0
    0|0
  • zevk mi bilmem ama diplerdeyim

0|0
    0|0
  • Ve aleyküm selam.

Evet, çıkardım. Bazen hoş oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aleyküm selam :) lısedeyken arkadaslarla yürüyorduk heryer buz tam ayagım kayarken uhuhuhhu dıye bır ses çıkardım sonra çanak buza çakıldı acıdı ama aglayamadım ki onlar gulerken gozum hafıf yasardı sonra kahkaha attım :)

1|0
    0|0
  • Çıkarttım.

0|0
    0|0
  • hele yere çarpacağını bile bile düşmenin hiç zevkli olacağını sanmıyorum.. Uyku da bile düşüyormuş gibi olursun o bile nasıl berbat bir his düşünsene..

0|0
    0|0
  • aleykümselam.. :) karda düşmek falan hoş oluyo ama diğer türlü öyle bir zevk yaşamadım :D

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam.

Evet çıkarmıştım.O yüzden değeriyle kaldı benim için.

0|0
    0|0
  • sürekli olur bu olay bende :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...