Sabahki boyumla aksamki boyum cok farkli

Yercekiminden dolayi 1.5 cm kuculuyorum. Sabah 1.74 um ama okula aksam gittigim icin herkes beni 1.72 saniyo. 1 cm daha uzayip 1.75 te sabit kalamazmiyim? Yercekiminden dolayi olurmus boyle ama arkadaslara olmuyo bitek bana oluyo napicaz?

Güncellemeler:
Dalga gecin diye yazmadim sabah uyanir uyanmaz olcun bide yatarken olcun farki gorun. Hicbise bilmiyonuz be :D

0|0
18|18

En İyi Erkek Görüşü

• bu dediğin herkes te olan birşey omurga kemikleri gece esner ve daha çok omurga sıvısı dolar sabah kalktıkta 1-2 saat içinde düzelirsin.1-2 cm lik bazılarında3 cm e kadar fark olabiliyor.uzun süre plates yaparsan boyun uzar devamlı omurgalar esnek olacağı için. en iyi cevabı isterim.tek adam gibi cevap veren benim.

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 18

• Beni de 173 sanıyorlar :(

0|0
    0|0
  • Sıcak suyla duş aldıysan çekmişsindir belki

3|2
    0|0
  • Arkdaşım belki inanmıcaksın ama yatınca kemiklerin esniyo mu genişliyo mu ne :D Yani gün içinde ayakta olduğunda dolayı kemiklerin sıkışıyo diye biliyorum :D Biraz saçmaladm mı ne ama böyle bir şeydi :D Arka bahçede bilim var ya çizgi film gibi :D Küçük kardeşimle izlemiştim :D

0|0
    0|0
  • evet zaten kanıtlanmış bişey sabah uyandığında boy uzar internete yaz makaleleri bile var

0|0
    0|0
    • enteresan. ben de yatış pozisyonundan dolayı gece kısalırız (sabah kalktığımızda kısa oluruz) diye biliyodum

• Hayır tam tersi oluyo

• belki sen farklı ölçüyorsundur :))

0|0
    0|0
  • Hücrelerine ''bi karar verin mk'' de

0|1
    0|0
  • espri yaptı güülün :)

0|1
    1|0
    • Saka falan degil yercekimi diye bisey var govden bacaklarini sikistiriyo sen duymadiyssn ben napiyim :)

• valla gercekmış aşada biri link atmış:)

• ben hiç duymadım hatta kuzenimin 10 yıldır aynı uzuyor ne kısalıyor

0|0
    0|0
  • bence cm lere takılma :D

0|0
    0|0
  • Ne bilelim :D

0|0
    0|0
  • benim boyum hep aynı yanlış ölçüyosun bence kii

0|0
    0|0
  • Sabah uyanınca omurga kemıgı acılıyor dıye bılıyorum.Sabah kalkınca boyun uzun olabilir.

0|0
    0|0
  • sabah kemiklerinde boşluklar oluyo çünkü, hareket ettikçe yerlerini alıyorlar asıl boyun 1.72 yani

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum duruşta sorun vardır

0|0
    0|0
  • deli diyorlar sana, resimler değişemez, resimler değişemez.

0|1
    0|0
  • okul saatine kadar yatay şekilde dolaşırsan kısalmaz :)

0|1
    0|0
  • bende akşam uzuyorum boyun 168 sabahları herkes beni 164 sanıyo sabah okula gidiyorum voleybol oynasam işe yarar mı

0|0
    0|0
    • dalga geçmiyorum ciddi bir problemimi dile getirdim şurda zaten kısayım iyice kısalıyorum sabahları

• Dert ettiğin şeye bak canım ya .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 2 smi hangi göz ölçüyor anlamadım ama, böyle bir şey varsa sabah 5 te falan kalk 1,80 i buluyorsundur sen o zaman.. :)

0|0
    0|1
  • kardeşim boya neden takıyosunuz anlamıyorum uzun olmakta o kadar iyi bişe değil..

0|0
    0|0
  • Yatınca sırt kemikleriniz düzelir ve normal düzenine girer ve bu durumda boy uzun çıkar... Gün içinde ayaktayken aşağıya doğru baskı olduğu için bu farkın oluşması gayet normal durum :)

0|0
    0|0
    • 174 um diyebilirmiyim

• Diyebilirsin bence bir sakınca yok :) Kilo kontrol edilirken doğru olanı sabah aç karnına yapılan tartılma işlemidir... Boyuda sabah ölçmek mantık olarak aynı diyebilirsin :)

• Yer birtek seni çekiyor o zaman.

0|0
    0|0
  • O da güzelmiş :D

0|0
    0|0
  • Bence hiç birşey bilmeyen sensin. O sadece sende değil,herkeste olur. Ayrıca o 1 cm farkı okulda anlasınlar,eşşek gibi aniririm burda. sırf yazmak için yazmayın mk. Beyninizi kullanın biraz .

0|0
    0|0
  • Evet çünkü gece uyurken omurga esner ve sabah kadar birkaç cm boyun daha uzun olur

sonra gün içindeki hareketlerin ve tabi yerçekiminden dolayı omurganın aralıkları yine dolar ve normal boyuna dönersin bu herkesde olur

0|0
    0|0
  • dogru soyluyorsun...sabah uyanınca ınsanlar 2 cm daha uzun olurlar...

hep bu yercekımının yuzunden :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yercekiminden degil o , omurgalardan dolayi

0|0
    0|0
  • yer çekimi meselesi araştır bulursun ;)

0|0
    0|0
  • Giydiğin ayakkabı farkında olabilir mi

0|0
    0|0
  • normalde sabaha küçülürsün çünkü kemikler incelir uykuda olduğu için

0|0
    0|0
  • Kaslrın uykuda gevşer. Bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Sen ciddimisin ya :D

0|0
    0|0
  • yanlış ölçmüşsündür

0|0
    0|0
  • link burdaki bilgiler dogru ama kitaba guvenmiyorum egzersizleri yaparsan iş biter :) senin icin bu videoyu buldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...