Regl kendini belli ediyor mu?

Bayan arkadaşlar yanlış anlamasın ama bir erkek olarak şu sorununu cevabını merak ediyorum. Bu farklı yönlere çekilmesin lütfen. Bilgi amaçlı soruyorum. Regl başlamadan önce kendini belli ediyor mu? Yani bir kadın başlamadan önce başlayacak diye hissediyor mu yoksa dönemini bildiği için önlemlerini alıyor ve beklenilen dönem içinde hiç hissettirmeden mi başlıyor. Sorumun sebebi bazılarının bacaklarından süzüldüğünü ama onun hiçbir şey olmamış gibi davranması veya farketmemesi. Hangisi?

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler. Kişiden kişiye göre değişiyor ama genel olarak dış etkenler yani vücutta şişmeler, agresiflik, bölgesel ağrılar... bunların biri veya birkaçı olunca sinyal veriyor. Öte yandan bazı kişilerde hiçbir belirti olmadan direkt olarak başlıyor (ağrısız) . Durumun özeti bu mudur?
Miktarı ve süreside kişiden kişiye göre mi değişiyor? Pedler de yoğun vs falan yazılar var. Bu konuda da bir aydınlatma alabilir miyim?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• şiş oluyor insan göğüslerim de şişer ağrır yaklaştığını anlıyorum sonra olduğum an o kadar şiddetli bir bel ve karın ağrısı geliyorki anlıyorsun old. öyle ilk oluşu şarıl şarıl değil damla gibi .Ama kimi insan ağzısız oluyor ondan hisedtmiyır .Ayrıca kıyafete ped koysan bile geçme ihtimali oluyor

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gizliye kapatmışssın böyle bır konuda kac tane kızdan cevap beklıyorsun ki :)

her neyse kasık veya karın agrısı olur, sıcak basar ..kısıden kışıye göre degişir o sekılde kendını bellı eder bak hazırlıklı ol ben gelıyorum der :)

0|0
    2|0
  • belırtı olmayanlardanım cok sukur

evet budur :)

0|0
    0|0
    • Yani seninki tamamen sürpriz mi oluyor? O da zor bir durum olsa gerek. Yani hiç beklemediğin bir anda geliyorsa seni zor durumda bırakabilir. Yanlış mıyım?

• reglı ortalama 28gunde bır olur. Tarıhını hesaplarım sorun olmuyor.

• vücudun genelinde şişme olur çoğunlukla karın bölgesinde belde ağrı olur eger kendimizi korumazsak. Bir de o dönemde daha bir duygusal ve agresif oluruz genel itibariyle... Yani kısaca belli eder

0|0
    3|0
  • aktığını hissediyosun.

0|1
    3|0
  • kımısı hıc hıssetmıyor kımısı ıse anlıyor

ben gununu hesaplıyorum

0|0
    2|0
  • ediyor. yakınlarındakılerle tartısmalara girersin her yerın şişer belin agrır

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende merak ettim şimdi :D

0|0
    2|0
Yükleniyor...