Erkeklerin geç olgunlaştıklarını düşünenlerdenim.

benım bugune kadar 1 tane sevgilim oldu oda kucuktuk lıse 3 ten unıye baslayana kadar ıste. yollar ayrıldı. benı cok sevdıgını soyleyen ınsan hem cok ıyı anlastıgımızı ama dogru olanın bu oldugunu ama ayrı dunyaların ınsanları oldugumuzu soylemeye basladı.bunu soylerkende cok ıyı anlastıgımızı soyluyor.dengesızdı zaten.o laf ıcıme cok oturmuştu.sadece maddıyatı benden daha ıyıydı kulturel bakımdan degıl tabı belkıde aynıyız bılemem. sadece luks ıcınde yasayan bı ınsandı .ama benı bu sekılde kucumsemıstı. yıllar geçtı hala aklıma gelıyo. o olgunlaşmamış beyın varoşu ınsan hala aynımıdır ara sıra dusunurum? erkekler geçmı olgunlasıyor

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu anlattığının olgunluğa nasıl bağladın merak ediyorum sana ayrı dünyaların insanıyız demese devam etseniz olgun mu olacak o çocuk :S

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla o benim için geçerli değil kendimi övmek gibi olmasın bendeki tecrübe ve olgunluk 80 yaşındaki adamda yok diyebilirim

0|0
    0|0
  • insan yedisinde neyse yetmişindede öledir düzelmez...

0|0
    0|0
  • türk erkekleri geç mi olgunlaşır yoksa yöreye göre değişir mi ona bakmak gerekir. olgunluk nedir baba gibidir dimi ee babalar şimdi çocuk gibi nasıl çözeceğiz bunu

0|0
    0|0
  • yapısal birşey bence bu erkek veya kız diye düşünmemek lazım. ben mesela bir yakınını kaybeden insanların erken olgunlaştığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben büyümüşte küçülmüş bir insandım hep.Çocukluğumda bile ciddiydim,gülmezdim.O yüzden ''erkekler geç olgunlaşır'' gibi bir genelleme yapmak ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Acı çeken insan olgunlaşır bakarsın alnına sayarsın çizgileri olur biter

0|0
    0|0
  • Kimileri erken olgunlaşır kimileri asla olgunlaşmaz.

0|0
    0|0
  • Züppeler her zaman aynıdır.

2|0
    0|0
  • kızlar geç olgunlaşır

yaşla alakası yok herşey kafada biter o zaman yaşlı insanların hiç hata yapmaması gerekir ama birçoğunu onlar yapıyor

0|0
    0|0
  • bence tammmm tersiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence sorun olgunluk değil sizinde söylediğiniz gibi maddiyat belki ailesinden korktu belkide istemedi

0|0
    0|0
  • takma canım salak işteee ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...