Erkekler zor kızlardan hoşlanır mı?

Bunu her zaman duyarız erkekler zor kızlardan hoşlanır ve peşinde koşar derler; eee erkekler doğru mu?

0|0
4|23

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler cins olduğu için cinsine göre değişiyor.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• zor kız die bişey yoktur benim gözümde yaklaşmasını bil yeter

0|0
    0|0
  • Yok kim uğraşcak bu devirde ya :D

0|0
    0|0
  • Biraz bos bir soylem

Evet peri masali gibi baslar kiz zordur kiza cicek gonderirsin is yerine devamli israr vs ama eninde sonunda elde ediyorsun bir hafta iki haftalik bir iliskide dedigin dogru yani gecelik hatunsan zor iyidir daha cok zevk alir erkek :-)

Ama oyle degilsen ve birbirinize uygun degilseniz cok sacma birsey cikiyor ortaya iki birbiriyle anlasamyan insan ama kizi arzulayan erkek ve erkegin kendisini arzulamasini seven kiz bir yerde patliyo tabi

Asil birbirini biraz taniyip daha sonra birbirinden habersiz birbirinden hoslanmaya baslamak arkadas gibi takilip aradan gecen yillardan sonra bir sekilde bunu ogrenmek bunada umutsuz ask deniyo :-)

0|0
    0|0
  • Zor İnsanla Uğraşıcagımı Hiç Sanmıyorum..Zaten Bu Güne Kadarda Zoru Hiç Denk Gelmedi.En Zorunu Bile Yumuşatırım 2 Dakkada Sorun Olmaz

0|0
    0|0
  • niye zor kızı mı oynayacaksın?

0|1
    1|0
  • oda fazla sürmez canım yakaladımı biter:)

1|0
    0|0
  • tövbeliyim koşmam :)

0|0
    0|0
  • yok yyok hatta son derece uyuz olurum ben

0|0
    0|0
  • Banu zorludan hoslanırlar

0|0
    0|0
  • evet

.

1|0
    0|0
  • hiç uğraşamam hatta fena ezerim , travma geçirir

0|0
    0|0
  • Zor olan kadar çekici olan hiçbi'şey yok.

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0
  • dogru koşuyorum halen :)

0|0
    0|0
  • yoo hıc ugrasmam onunla mı vaktımı öldürüm

0|0
    0|0
  • zor kız olmak trip yumağı olmak değilse olabilir.

0|0
    0|0
  • yok valla kalp atışlarım hızlanıyo halim kalmıyo yalnış demişler sana

0|0
    0|0
  • Bizzat kaçarım ...

0|0
    0|0
  • (: sanmam.

0|0
    0|0
  • zor neye göre zor kime göre zor, bir anlasam :D

0|0
    0|0
  • Zor kızlar her zaman yapmacıktır. O yüzden onların peşinden koşmuyorum. Kendin olmayı denesen daha iyi sonuç alırsın bence.

0|0
    0|0
    • Arkadasım simdi soruya bakalım ne yazıyor erkekler bundan hoslanır mı yani ben bunu yapıcam ne dersiniz diye bir soru yok oyle degil mi neyse genel bir yargıyı duzeltmeye calısıyorum ben

• Kizlar, erkeklerin zor kizlardan hoslandigini dusunur ama zor kiz genelde bayar. Cunku normalde zor degildir fakat kolay lokma sanilmasin diye zor kadini oynar. E uzerinde egreti durur haliyle, eline yuzune bulastirir.

0|1
    0|0
  • benden hoşladığını belli edip sonrada hadi benim için biraz uğraş bakalım müstakbel aşkım sinyalini alırsam koşarım yoksa boşuna hayatta koşmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsi bir çeşit güzelim sınıflandırma öyle

0|0
    0|0
  • bilmemkkiiiiii

0|0
    0|0
  • çok naz aşık usandırır

0|1
    0|0