Olimpiyatları Tokyo'ya kaptırdık.

olimpiyatları tokyo ya kaptırdık görüş ve düşünceleriniz neler

Güncellemeler:
bence sunum kötü olduğu için kaybettik bu olimpiyatı sunumda minareleri falan göstermemliydik yanlış anlamayın islam karşıtı değilim ancak bizim oy istediğimiz insanlar islam karşıtı o yüzden adam minareyi görünce sanki kendisine girmiş gibi hissediyor ve ayrıca bölgesel barış falan o konulara rte hiç değinmemeliydi aleyhimize oldu orada saçmaladılar İstanbul un dünyanın merkezi olduğunu ve napolyonun o meşhur sözünü falan dile getirselerdi alırdık bence bu olimpiyatları
olimpiyatı falan geçtim tokyo gibi beton şehirin İstanbul gibi doğal bir şehri ardına alıp birinci olması daha hazin bir durum dünyanın başkentini mağlup etti tokyo

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• adamlarda herşey mevcut bizde proje halinde.u-20 i bu yıl peleş olmasına rağmen dolduramadık statları ne bekliyoruz ki :( çok yatatırım yapmamız lazım stad,ulaşım konaklama neysde spor tesislerimiz çok az ulaşım berbat bundan ders çıkarmamız lazım

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayırlısı be gülüm

0|1
    0|0
  • Hayırlısı.

0|1
    0|0
  • Ohh hak etti çekikler bence agladı hatta krito..

1|1
    1|0
  • aynada kendime baktım japon sandım katilim oluyodum !

0|1
    0|0
  • 2024e artık

0|1
    1|0
  • adamlar haklı türkiye en tehlikeli ülkeler arasında

0|1
    1|0
  • Ağlayan japonu görünce duygulandım

0|0
    0|1
  • Haksızlık resmen

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• vala oluca buydu o türbanlı kadınları çıkarmışlar oraya avrupa tum oyları dunyanın otekı ucu tokyaya verdı. Hacı bu hükümet neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum, müslümana ne zaman destek olmuş hıristiyan alemi, hala avrupa bırlığı dıye yırtınıp duruyorlar, birleşsene azerbaycanla, doğu türkistanla, türkmenistanla, Türkün türkten başka dostu olmaz.

0|2
    0|0
  • haksızlık ya

0|1
    0|0
  • üzüldüm, umarım bir sonrakinde olur. bu arada bunu da bir siyaset malzemesi yapıp olimpiyatlar istanbulda yapılmayacağı için sevinen arkadaşları da kınıyorum. sırf muhalefet olsun diye bu kadar da ihanet içinde olunmamalı. o olimpiyat RTE nin değil, Türkiyenin olimpiyatı olacak.

0|0
    0|1
  • darbe karşıtıyım deyip esadı devirmeyi çalışırsa daha çok gidip name yapar.

0|1
    0|0
  • Şimdi onlar düşünsün numayozikinin ağlaması acayipti

0|0
    0|1
  • hem olimpiyat ruhu, olimpiyat ateşi farklı ülkelere, farklı coğrafyalara yayılmalı diyeceksin hem de İstanbul gibi daha önce hiç olimpiyat düzenlemeyen bir şehir varken daha önce olimpiyat düzenleyen Tokyo'ya vereceksin. adalet bunun neresinde ?!

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • hedef 5050

0|1
    0|1
  • sinirden japon balığımı öldürdüm

0|1
    0|0
  • Cünkü türkiye bir terör bölgesi heran heryerde bombalar patlayabilir insan haklari ihlalleri derin devlet pravakörler felan felan tüm bunlar saniyonuzki dünya bilmiyomu en az 200 yil lazim ondan sonra belki

0|2
    0|0
Yükleniyor...