Yalnızlığın kollarında olan var mı?

Bugün bunu düşündüm ve kendimi tutamadım ağladım. O kadar yalnızım ki. Arkadaş açısından, sevgili açısından. Hiç sevgilim olmadı zaten..Genelde teklifleri reddederim. Bir kişi ile buluştum sadece oda arkadaşımın zoruylaydı. Erkekler ilk önce beni beğeniyorlar. Tanışmak, görüşmek istiyorlar ama sonra bir şey oluyor. Ve uzaklaşıyorlar. Çok zor inanın. Çünkü ben sessizim. Onları görünce selam vermiyorum ve çok heycanlanıyorum. Bugün konsere gittim ve o buluştuğum çocuk dibimdeydi. O kadar kalabalığın içinde göre göre onu gördüm. O beni belkide farketmedi bile. Çok moralim bozuldu. Beni farketmemesine değil, onu görmeme bozuldu. Hiç kimseyle düzgün bir ilişkim yok yapayalnızım. Bıktım. Bugün artık birisinin çıkıp bana sımsıkı sarılmasını istedim. Nasıl sıcak davranılır bilmiyorum. Akıl verin birdaha böyle şeyler yaşamak istemiyorum.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• halinden memnun değilsen değişmelisin ! kitap oku, okuyorsan farklı türlerde oku, farklı müzikler dinle, eve okula giderken farklı yolları kullan , saç rengini değiştir, hayat alternatifler ve süprizlerle dolu.. ve tabi tecrübelerle.. arkadaşların sevgililerin olmalı,onlar sayesinde değişir gelişirsin.. ilişki tecrübelerin olmalı, yalnızlık acı vermez zaten hep varsa, sonradan yalnız kalırsan asıl acıyı tadarsın ve tatmalı da her insan.. kaybedecek bir şey yok.. güzel bir söz var " bu hayatı kafaya takma, hiçbirimiz sağ çıkamıcaz" gibi bişeydi.. :) kop kopp, deli ol az biraz

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun ama... Benim karakterimde var sorun. Ne sevdiğimi belli edebiliyorum ne kırıldığımı... Genelde kırılıyorum

• dediklerini yapıyorum işe yaramıyor

• kıyamam :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Aslında sevgi sadece konuşarak karşı tarafa aktarılmaz öyle değil mi?

Bir bakış, sadece sessiz bir bakış. Bırak konuşmayım sadece sana sarılarak sevgimi belli edeyim, hiç konuşmayalım, kelimeler değilmidir ki küskünlükleri getiren, yanlış anlaşılmalara neden olan. Bırak huzurlu bir şekilde yanyana oturup vakit geçirelim.

Yok bunu anlayabilecek bir dost bir yar bulmak çok zor.

0|0
    0|0
    • ben bir kere aşık oldum. Hiç konuşamadım onunla. Öyle heycanlanıyordum ki onu görünce. Ama bakardım, sessiz bakışlar. O bile gitti arkadaşlarına ona yazıldığımı söyledi.. Birkç kişi daha yaptı bunu. Ben kırıla kırıla bir kaldım

• yalnız değilsin =)

0|0
    0|0
  • Bu yapısal birşeydir.Bi bakarsın karşına seni anlayacak ve seni sen yapan biri çıkar.Yani herkes yalnızdır aslında yastığa başını koyduğunda...

0|0
    0|0
    • biliyorum biz bireyiz aslında hep yalnızız. Ama.. O kişi çıkmadı ve inan arkaadaşım bile yok. Çok yorgunum

• evet.. Çok haklısın. Sorunum şudur ki insan içine karışsam bile çok çekingen duruyorum.. Çekingen,sessizlerin tepesine binerler.. Bilirsin

• Bi gün patlamayı dene bakalım...Yıllarca saklanmış bir bomba gibi görüyor çevrendekiler seni ve içten içe korkuyor.Bunu kullan üstüne geldiklerinde...Ama kendine değil onlara karşı kullan.

• kız arkadaşlarınla aranız nasıl? biraz konuşmaya, dertleşmeye ihtiyacınız var sanırım

0|0
    0|0
  • tek çaresi var o da. seni anlayan ve sabırlı birinin karşına çıkıp seni açması.

0|0
    0|0
  • sakin acik verme. yipranirsin...

0|0
    0|0
    • :) açık vermek..? mesela ne gibi

• yani dikkatli ol... kim olursa olsun. yalniz kalmamak icin sacma adimlar atma..

• Bence sende onları takma, farkı anlayacaksın.kirmizi halı seripte seni beklerler..bu kadar uzulucek bir pozisyon yok :)

0|0
    0|0
    • yok ya. Öyle bir şey olmuyor... O beni görmedi. Ama ben onu gördüğüm için kendimi üzdüm.

• ıste ınsan bu noktada hata yapabılıyor cok dıpte hıssettıgı anda yınede dıkkatlı olman gerekır ama herkım olursa olsun etrafında sende bır adım atmaktan cekınme sakın kaybedecegın bırsey yok nıhayetınde mesafenı koruduktan sonra

0|0
    0|0
    • ben sadece muhabbet etsem bile arkadaşlarına gidip bana yazılıyor diyen erkekler var:)

• ben mi oluyorum o anlamadım

• konu uzerıne şaka yapmayı denedım öyle bısey yok bosver cıddı degılım yanı

• Reddetmeyi bırak düzgün biri çıkınca karşına kendini ona bırak ki sımsıkı sarılsın sana

0|0
    0|0
  • bak bir sürü abazan var sitede ben dahil bizi dene istersen

0|1
    0|0
  • birazdan duvarına yığılır kısmetlerin merak etme kuzum. türkiyede erkekten bol ne var ?

0|0
    0|0
    • e varda olmuyor işte:)

• benle beraber? :D

• ...

• Benim kalbim onun kollarında öldü.

0|0
    0|0
  • sen kendını bır anlatırmısın ne yaparsın neden hoşlanırsın yaşam tarzın vs

0|0
    0|0
  • ekle benı konuşalım

0|0
    0|0
  • düzgün biriysen olmaması normal erkekler basit kız ararlar

0|0
    0|0
  • arkadaşım olurmusun.bende yalnızım ve sessizim.benimde hiç kız arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • Beni mi çağırdın ... ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sence sen nasıl davranıyorsun

0|0
    0|0
  • valla bende aynı durumdayım, kızlarla bile arkadaşlık kuramıyorum çok fazla, çok çabuk sıkılıyorum herşeyden.

0|0
    0|0
  • 5 aydır o kollardayım malesef :)

0|0
    0|0
  • Yalnızım ama bu benim kendi seçimim bu yüzden şikayet etmiyorum..

0|0
    0|0
    • benimde öyleydi. Şikayet etmiyordum. Ama bugün aağladım bu yüzden..

• Bir keresinde bende ağlamıştım ama geçti sonra yalnızlık iyidir boşver muhakkak bir gün çıkar biri karşına :)

• çıksa bile kaçıyorum ben

• Başak burcu musun?

0|0
    1|0
    • Akrep

• ben başak burcuyum

• basak burcuyla ne alaka ?

Yükleniyor...