Insanların sevgisi nden bu kadar basit ?

bi gün hoşlanıyorum diyen kişi ertesi gün tam tersi oldu madem lafını arkasında duramıyacaksın deme böyle bişey bu kadar basitmi ? laflarıyla hareketleriyle belli etti diyelim sizce ona nasıl bir ders vermeliyim ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• yani madem birşey hissetmiyor söylemesin duyguların karışmasın üzülme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sanki oyunmuş gibi yapıyorlar bunu da oyun ettiler değil mi.

1|0
    0|0
  • tıpkısının aynısını yaşamıştım.kesinlikle haklısın..o tür insanlara hiç bulaşma aklın varsa şahsen öyle yapıyorum..

0|0
    0|0
  • İnsanların çoğu sevilmeyi hak etmiyor.

1|0
    0|0
  • Gerçek duygularla ifade etmek kadar kötü birşey yoktur pek..Duyguların ne ise ve dürüstlüğünle ifade etmek davranmak en güzel sevgi ve güvendir..

0|0
    0|0
  • Malesef insanların çoğu böyle bugün sever yarın gider bence ders vermeye çalışma "Darbeler yesende yüreğüne affetmek en asil intikam"

0|0
    0|0
  • Ders vermene gerek yok yüz verme yeter karaktersiz biri belli ki ciddiye almak hata olur öylesini

0|0
    0|0
  • insanlar basit diye :D

0|0
    0|0
  • ders vermene gerek var mısence ?

0|0
    0|0
  • Aşk ;Moda olmuş sahte yüreklerde.

0|0
    0|0
  • Herkes dersini almış zaten boşver

0|0
    0|0
  • üzülme tatlı kedicik :) boswer ders verme :) nasıl kıymıslar sanaaaaaaaaaaaaaa :)

0|0
    0|0
  • veremessin ilgisini çekmen gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Günümüz insanları duygularla oyuncak gibi oynamayı seviyolar.

0|0
    0|0
  • ona ders verme bence, kendin ders al, kimseye kolay kolay sonradan kırılacak kadar güvenme ve değer verme, o kıza onun yaptığının aynısını yapacak biri ona gereken dersi verir zaten.

0|0
    0|0
  • ugrasma bunlarla salla gitsin

0|0
    0|0
  • herkesin sevgiside duygusuda kendisi kadardır tatlım herkes kendi değerini insanlığını ortaya koyuyor öyle bir insan için inan üzülmeye gerek yok basit insanların duygularına ihtiyacın yok

0|0
    0|0
  • İnsanlar basit çünkü..

0|0
    0|0
  • o önemsemiyorsa sen daha önemseme

0|0
    0|0
  • siz basitseniz onların da lafları basittir dostum menden bu kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...