Kızlarımızın burnu neden havada?

Merhaba bu soruya benzer bir soruyu daha önce de sormuştum. Farklı bir şekilde sormak istiyorum. Hepimizin de bildiği üzre toplumumuz spordan uzak bir toplum kabul ediyoruz. Sokağa çıkıp baktığınızda bayanlarda kilo problemi erkeklerdekinden daha fazla. Hatta düzgün fizikli bir bayan bulmak çok çok zor diyebilirim. Ama buna rağmen bu sitede bile sürekli bizlere laf atılıyor ben de bunu kaldıramıyorum. Neyinize güvenip laf atıyorsunuz? Kızın biri yazmış" keltoş erkeklerin toplumumuzdaki yeri" senin toplumdaki yerin nedir? Soyunup aynanın karşısına geçtip fiziğine baktın mı? " yok neymiş efendim gür saçlı uuzn boylu hafif kaslı erkeklerden hoşlanırmış kendine baktın mı güzelim sanki sanırsın karşında adriana lima yazıyor yapmayın kızlar bu kadarına da pes doğrusu :D

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• 50 tane spora gittim. yuzucuyum. de gel gelelim kendimi hiç begenmem.guzel olmaya çalışırım, olur muyum olmaz mıyım bilmem ama bence çok cirkinim. ama en azindan biseye benzemeye calisirim. Türk erkeginide hic begenmem. utanirim her şeyden. ben Türk değil miyim acaba? asdfj(zaten değilim caktirma ama bu toplumdaysan öylesin:D)

şimdi kel olmak insanın elinde git saç ektir mk. ağzı tuvalet taşı gibi kokar ^ tranvayda Türk erkeğin yanına yaklasaman. ama kızın yaklasirsin. parfümle kamufle olmuştur o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de :) Kimsenin tipi yargılanamaz,ister erkek ister kadın.Sana uygun görmezsin o kadar,beğeneni çıkar :) Allah öyle yaratmış,belki bir rahatsızlığı var,olamaz mı? Adriana Lima,estetikli ama :D Estetik kaygılı insanları sevmiyorum,mutluysam ve mutlu edebiliyorsam birini,sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • Kilolu değilim ve vücudumu da seviyorum gayet düzgün. Pardon da milletin kilosu,boyu posu,zevkleri sizi neden alakadar ediyor? Adriana Lima yazsa ne olur? O size iğrençsiniz dese hoşunuza mı gidecek? Güzel diye laf atabilir ama normal kızlar seçici olamaz diye bir kural mı var? Zaten maşallahınız var Türk erkeklerinin hepsi de manken ya gelip kızları aşağılayın siz anca.

0|0
    0|0
    • Ben manken gibiler mi dedim :D Madem milletin boyu posu erkekleri alakadar etmemeli o zaman neden erkeklerin boyu posu sizi alakadar ediyor bayan?

• Bana ne arkadaşım boyunuzdan. Ben harem mi kuracağım ki kendime? Beğendiğimiz tipler de olur beğenmediğimiz tipler de. Bu sizi neden bu kadar ilgilendiriyor anlayamadım gitti.

• evet öyle insanlar da var.

0|0
    0|0
  • benım harbıden burnum havada yanı gorunuz olarak :DDDD

0|0
    0|0
  • insanların dış görünüşleri ile dalga geçmek kadar adi bir şey olamaz.

0|0
    0|0
  • kendileriyle başbaşa bırakıcaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sana bir artı verdim ceranimooo... arkadaşlar herkese hak ettiği değeri verirseniz en ufak anlamda sıkıntı yaşamazsınız...

0|0
    0|0
  • Tamam sakin ol herkez en iyisini ister hedefini alçak tutmaya gerek yok hayal kuruyoruz sonuçta kızalrın burnu havada ona eyvallah

0|0
    0|0
  • egoları cok yüksek oldugu için hanımefendilerin kendilerinii madam juliet sanıyolar enterasan

0|1
    0|0
Yükleniyor...