Nargileden sonra ciddi kafa olan var mı ?

böyle anlık, baş dönmesi, mide bulantısı, sarhoşluk oluyor.çok ciddiyim. bu kadar hassas değilim içkide bile rahatım ama nargile de böyle oluyor, gecen sene kışın dışarı kaçıp karları yemiştim anca kendime gelmiştim.sizde de oluyor mu bu ?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• ben ben ben

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim bünyem çok zayıf olmasına rağmen hiç böyle bir şey gelmedi başıma.Enteresan belki tütünlerinde sıkıntı vardır.

0|1
    0|0
  • nargile sigara ve vodka kombosu yapıyorum.

0|1
    0|0
  • aromalı ıc sende cok fazla ıcmıyosan alısmamıssındır ondan fazla yuklenme 2-3 arkadas gıdın ıcın

0|1
    0|0
  • siz siz olun bitmek olan nargileden aşırmayın. o ne lan soluk borumu midemi yaktı hep.

0|0
    0|0
  • beni kötü emellerine alet ettiler ben ağzı süt kokan bir çocuktum bana nargile içirdileeerr :'(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• içtiğin aromaya bağlı damla sakızıinane,espresso lu ,viskili,redbullu filan bunlrar midede bulandırır kafada yapar eğer zevkine varmak istiyorsan nargilenin elma tütünü erik tütünü bide çeyrek şeftaliyi parça parça yapıp ezin lime lime edin limonuda aynı şekilde yarım limon yeter ufalt iyice karıştır tütünlerle müthiş bir tat oluyor ozaman zevkine varırsın nargilenin bide soguk nargile var onu deneme imkanın varsa dene çok nadir yerler yapar özel hortumu var biz bakır borudan kendimiz yapmıştık müthiş bir şey oluyor resmen patlıyorsun kendine geliyor için buz gibi oluyor :D

0|1
    0|0
    • :)) sağolasın

kavunlu içiyorum genelde :-D

• Yemeğin hemen üstüne içtiysen, nargile eziyet gelir. Aynı şekilde aç karnına içtiysen de. Ya da alışkın değilsindir, geçer. Nargile zevk veren bir şeydir, böyle etkiler yaratmaz. Tabii dediğim gibi her şey sana bağlı. Nargilede yeniysen ağır karışımlara girme, daha hafif tercih et.

0|1
    0|0
    • bak bu olabilir işte, önce yemek yiorum, nargileyi uzun süredir içiyorum ama yemekten demek ki

• Yemekten 1 saat sonra iç, hiçbir şey olmaz. Tabii bir de içtiğin yer de önemli. Kullandığı tütün, köz vs

• İlk 10 dk falan biraz vuruyor, sonra sıkıntı yok. Fazla sert tütün kullanma.

0|1
    0|0
  • biz bir nargileyi 7 kişi döndüğümüz için sıkıntı olmuyor.birden yüklenme :D

0|1
    0|0
  • anasonlu içince kafa yapıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...