Barfiks demiri aldım fakat

Barfiks demiri aldım barfiks çekerek neler gelişir ? çekiş şekline göre değişir mi video varsa lütfen atın.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kol ve sırt kaslarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kol kası gelişir tabiki ... sen neyin gelişmesini bekliyodun ki ?

0|0
    0|0
  • Sırt özellikle

0|0
    0|0
  • Kollar gelişir özellikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet bende 5 gün önce almıştım ve her gün asıldım şimdı farkı belli oluyor ama biraz yukarı montelersen daha iyi sonuç verir çunku benim kuzenim elinin etıstiği yere taktırmıs ve boyle cok kolay olduu icin sonuc vermio dedi zıplayarak asılman gerek

0|0
    0|0
  • kolaar ve sırt kasları acaip gelişir kaça aldın kardeşim ?

0|0
    0|0
  • Kaç kgsun eğer ağırsan pratik ve zevkli hareketlerle geliştirme var ellerini yana doğru açarsan omuz kanat kol arkası ve sırt gelişir.Kanca gibi tutarsan kol içine ve kol arkasına biner yük ama bence sadece barfixle hoş bir vucud yapamazsın 10 kg iki dumbel almanı öneririm.Barixle üçgen vucut yaptım diyen arkaşlar balondur.

0|0
    0|0
  • cogu kisi kol demis fakat Vucut agirligi ile calisildigi icin cogu yere yarari olur ama Kanat kasina daha cok yarari olur.

0|0
    0|0
  • Her şekilde çalışan kas latissimus dorsi, şekle göre biceps , brachialis kasları gelişir, hayyvan gibi olursun :))

0|0
    0|0
  • Eller dışarı baksın çeker ken .

0|0
    0|0
  • kol omuz sırt göğüs

0|0
    0|0
  • bende var evet kardeşim 2 aylık bir calısma sonucu meyvesini verdi vucut 3 gen oldu dıyebılırım kanat cıktı.

0|0
    0|0
  • barfix demiriyle 8 hareket yapılabilir çok var bar brothers yaz youtube a videolarını izle adamların görüceksin

0|0
    0|0
  • Üçgen vücud olursun boy da uzatıyor barfıx

0|0
    0|0
    • Evet aynen öyle tam olarak nereler geliştiriyor zayıflatıyor mu ?

• barfix omuzlarını genısletır kas yapmana yardımcı olur :) Sen hiç barfıx demırıyle zayıflamaya calısan bırı gördun mu ?

• oooh o barfiks demiri var yaa...

0|0
    0|0
  • sırt, kanat

0|0
    0|0
Yükleniyor...