2020 olimpiyat oyunları nerede olacak?

Bu videoyu izledim tartışmasız en güzel şehir İstanbul ama ülke karışık 2020ye çıkacağı meçhul o yüzden seçmezler bana göre,ne zaman açıklanacak?

Güncellemeler:
link linki yanlış vermişim.
Aşığım türkiyeye <3

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• 21 densonra düşer haber kanallarına

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dileğim İstanbul çıkması

0|2
    0|1
  • izledikce tuylerim diken diken oluyor :) asigim ben Turkiyeme!

21:00da oy vereceklerini duydum, ama kacta biter bilmiyorum.

0|1
    1|1
  • Tokyo'nun tanıtım filminde hep sporcularını çekmişler bizse şehrin reklamını yapmışız. evet İstanbul tartışmasız bir numara ama tokyonun tanıtımını gördükten sonra biz spordan çok yiyip içip gezip eğlenmekle alakalı bir ülkeyiz sizin sporcularınız varsa bizim de havamız var der gibi olmuş :D zaten dopingli çıkmayan sporcumuz kalmadı. onlar da ciddi bir iş yapıyorlar şaşırmadım bizi seçmemelerine

0|0
    0|0
    • dopingi önlemek için verilen ödülü 4000 cumhuriyet altınından 2000 cumhuriyet altınına düşürmüsüz?4000 veya 2000 Cumhuriyet altını nedir ya asgari ücretin 750 TL olduğu bir ülkede ayıp ya

• hiç beklemeyin zaten alamayız

1|0
    1|0
  • Tokyo çıktı hayırlısı olsun ne diyelimm

0|0
    0|0
  • Sanki en guzel sehir seciliyormus gibi yorum yapmissin anasini satim fkdhdkbxjdkdhs

0|0
    0|0
  • kazanamadık.. hayırlısı buymuş napalm :/

0|0
    0|0
  • Yanlış link

0|0
    0|0
  • temennim tokyo çıkması.

1|3
    2|4

Erkekler Ne Diyor 15

• tabiki tokyo kazanır..türkiye daha gelişememiş,insan ve hayat kalitesi düşük,millet asgari ücretle ev geçindirmeye çalışıyor başbakan sanıyor herkesi kendi gibi gemicikleri var:)

yanıbaşımızda savaş tehlikesi,masum çocuklar insanlar bebekler öldürülüyor bide olimpiyat için üzülücem başka işim kalmadı

olimpiyat istemeyenleri vatan haini diye damgalayanlarda ayrı bir SALAK.yorum yapmaya değmez böyle mercimek beyinli insanlara.yapsan da kafaları almaz..

olimpiyat nedir diye sorsan çoğu kişi cevap bile veremez.sırf akparti başardı tayyip erdoğan büyük lider dedirtmek için olimpiyatların yapılmasını isteyenler çoğunluktaydı zaten.yoksa olimpiyat türkiye gelmiş kimsenin si.. nde olmaz yani:)))))))))

0|0
    0|0
    • Hiç katılmıyorum senin düşüncelerine :) olimpiyat nedir diye sorsan çoğu kişi cevap bile veremez.sırf akparti başardı tayyip erdoğan büyük lider dedirtmek için olimpiyatların yapılmasını isteyenler çoğunlukta HARİÇ

• trtspor canlı olarak yayın yapıyor. ilk turda madrid elendi ve türkiye ile tokyo yarışıyor. yarım saat sonrada kazanan açıklanacak...

0|0
    0|0
  • Rezil olucaktık ülke olarak ve İstanbul olarak hazır değiliz böyle bir organizasyona İstanbulun güzel semtlerini yerlerini göstermekle olmuyor bu işler sen dopingi önle önce,Akdeniz Oyunları’nda yaşanan ırkçı söylemleri yapan güreşçiye ceza verme,kadına ayrı, erkeğe ayrı olimpik havuz diye cahilce bir laf at ortaya ondan sonra neden Tokyo de olmaz arkadaş olmaz gerçekler bunlar.

0|0
    0|0
  • kasımpaşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|1
  • saat bugün 23:00 da diye okumuştum galiba

0|0
    0|0
  • TOKYOOOOOOO

0|0
    0|1
  • Üzüldük malesef ... :(

0|1
    0|0
    • Evet, ya bir tokyoya bakıyorum bir de istanbula yemin ederim, tokyo istanbulun kenar mahallesi bile olamaz.B.evler oradan güzel :D

• tokyo olur gıbı

0|0
    0|0
  • Tokyo

Drift.

0|0
    0|0
  • türkiye cennet gerçekten.

0|0
    0|1
  • Türkiye kaybetti diye sevinen, ya haindir ya da alçak! İkisinden de bu memlekette bolca var.

0|0
    0|0
  • Tokyo çıktı.

0|0
    0|0
  • 23.00te

0|0
    0|0
  • bizim ülkeden bu vidiyou yapan herkenzn * koyum insan bir türkce koyar ne boq varda yabancı koyuyor.

0|0
    0|0
  • olamdı yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...