Mesajlarıma cevap veriyor, bizim biz olacağımıza inanıyor ama gördüğünde kaçıyor.

Onun arkadaşının facebookuna bakarken bir arkadaşlarının bir akrabasının olduğunu gördüm ve cenaze yerine gittim. Biliyordum ki eski sevgilimde orada olacaktı gittim ve onu orada gördüm.

Bana inanmıyor, onu sevdiğime inanması için hep takip ediyorum ama kafasını çeviriyor. Mesajlarıma cevap veriyor, bizim biz olacağımıza inanıyor ama gördüğünde kaçıyor.

Ne yapmalıyım? Off peşinden koşup inandırsam mı, hiç birşey yapmayıp onu mu beklesem?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek peşinde olan bir kız ile ilgilenmiyorsa çok büyük bir sebep var demektir

ya ona çok büyük bir kazık attın

yada başka sevdiği var demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne istiyorsun diye sor. konustur onu. onu neyin tuttugunu ögren

0|0
    0|0
  • seviyor olabilirsin ama o sevmiyor anlasilan... ya da sen cok buyuk bir kazik attin ki ayrilmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sen ona basıt bırı gelıyorsun peşinden koşarak. Erkekler ağır baslı kızlardan hoşlanır bırak sen neden onun peşinden kosuyorsun ki? Tamam sevıyorsun anlıyorum ama peşinden de koşarak onu elde etmeye calısma. Bırak o koşsun senı seviyorsa bırazcık değer verıyorsa kendı gelır zaten değerını anlayıp. Zamana bırak emın ol sen hıc bırsey kaybetmezsın...

0|0
    0|0
  • Yavrucum seni istemeyenin peşinden neden koşuyorsun anlamadım.İstemiyo işte adam zorlamanın bir mantığı yok.Bırak artık kendi değerini bil yahu...

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...