Sevdiğiniz kişi sizin ondan hoşlandığınızı anlayıp havalara girerse ne yaparsınız?

Gelin birlikte bir beyin fırtınası yapalım arkadaşlar

Arkadaşlar eğer ki sevdiğiniz kişi sizin ondan hoşlandıığınızı anlayıp havalara girerse sizi yok sayarsa ne yaparsınız, fikirlerinizi bekliyorum

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• aha o kişi ben oluyom genellikle. :) bakıyorum kız iyice bağlanmış ben de kendimi geri çekiyorum.ister istemez böyle oluyo.tabi onlar ne yapıyo tabi ki de kendilerini geri çekiyolar.

geçen sene başıma geldi aslında.kıza selam verdim cevabını alamadım.hoşlandım sandı galiba gerçi hoşlanmıydum da değil ama neyse işte ben buna bir daha sormadım aylar boyunca hem de.sonra gerçekten acıdım ve halini hatrını ben de sordum.sonra ise yollar ayrıldı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• beyin fırtınası yapmak ne demek anlamını biliyomusun :)) sorduğun soruya bak verdiğin başlığa bak :S

0|0
    0|0
  • Boşuna havalara girmiş olur çünki bunu anladığım anda işim biter. Mütevazi insanları severim ben.

0|0
    0|0
  • Gurur bu gibi durumlarda elzem olur. 1 adım geri gitmek yeterli, çoğunlukla balık zokayı yer.

0|0
    0|0
    • Yani ben mesefeli mi olmalıyım bu durumda , uzak durmak göz göze gelmemek vs.

• Kesinlikle biraz mesafeli duruş sonrasında, o sana gelecek. Bırak sonrasını o düşünsün. (:

• Umurumda olmazdı bende sevmezdim havası olmazdı bu kadar fırtınaya gerek yok

0|0
    0|0
  • yok sayarım o anda bende onu.

0|0
    0|0
  • Kafasına kürekle vur.

0|0
    0|0
  • hemen yeni hoştlaşıcağım birini bulurum :D

0|0
    0|0
  • Kıskandırırım. Aklı başına gelir.

0|0
    0|0
  • İzlerdim onu

Hatta daha cok havaya girsin diyede elimden geleni yapardım

0|0
    0|0
  • Şutlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende onu yok sayar hoşlanacak başka birilerini bulurum üstelik onu takmadığımı belli eder bu işi çok iyi beceririm.

0|0
    0|0
  • Beyin fırtınası için düşünmeye değmeyecek kadar saçma bir konu.

0|0
    0|0
  • Ben de bir şey var zannettim 13 yaşındaki Sn.Gizli kullanıcı...

0|0
    0|0
  • yok sayması inan sevgini fırsat bilip seni kullanmasından iyidir

0|0
    0|0
  • beyın var dedıler geldık de bı beyınsız soru daha .sdfghj

0|0
    0|0
Yükleniyor...