Vücudumda tüyler var çoook kötü durum lütfen yardım edin :(

göbeğimde, iki göğüsümün arasında ve belimde ince ince tüyler var ama siyah ya bütün her şeyi geçtim evlenince ne yapacağım ben hadi şimdi kimse görmüyor etmiyor ama evleneceğim kişi benden tiksinir ya hormonla alakası yok genetik lazer falan düşünmüyorum çünkü benimle aynı durumda olan bir yakınım lazere gitti ama iyi sonuç alamadı. en azından azaltacak bir çözüm öneriniz var mı kökten çözüm elbette olmaz o kesin azalsa hani dikkatli bakınca belli olacak duruma gelse yeterli benim için. ha birde yazın bikini giyemiyorum çook çekiniyorum yani mümkün değil giyemem dediğim gibi kalın değil ince ince yumuşak ve siyah...

erkeklere ise sorum şu siz olsanız evlendiğiniz kişide böyle bir sorun olsa ne düşünürdünüz

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• şimdi tüy var tüy var. hafif rengi olan ayva tüyü var seni rahatsız eder karşındaki farketmez. bide iyiden iyiye balta girmemiş ormanlar var. 1ile 10 arasında bir puan ver ne seninki..

bide tüyler yanlış yerlerde.. hormonla alakası yok demişsin ama bir alaka olmak zorunda.

üyler inceyse lazer önce artırır sonra eski haline dndürür bir halta yaramaz. yapabilceğin bişi varmış gibi durmuyor. böyleyim deyip kabul etmen gerek.

erkeklere sormulsun ama gözünde canlandırınca kötü duruyor. seven insan küçük kusurları istese bile görmez. burdaki yorumları çok dikkate alma.

0|0
    0|0
    • ağda denmiş. bir iki dene istersen ama güçlendirebilir dikkat et.

• ağdayı deneyince artacağından korkuyorum birde belimdekini kendim almam mümkün değil nasıl alacağım ailem farklı ilde hani annem desem neyse ama uzakta işte birde kadına bir iki kere anca aldırırım sonrası var bunun hep aldıramam elbet. puanım 3-4 (tabi sana göre 3-4 nasıl bilmiyorum ama beni acayip rahatsız ediyor keşke ayva tüyü olsa hiç takmazdım)

Erkekler Ne Diyor 4

• Iyk

0|0
    2|0
  • soğurum direk kadında en nefret ettiğim şey kıl tüy benim;)

0|0
    2|0
  • 0|0
    1|0
  • midem bulandı lütfen kapatalım bu konuyu yemek yiyodum ya :(

0|0
    2|0
    • yemek yerken ks :)

• elimde ekmek arası vardı kucagımda pc :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Canim sıkma canini ayni dert bende de var. İlk olarak adetin bittikten bir hafta sonra bütün tuyleri epilasyon aletiyle al uzerine limon ve tuz karışımı sür ve 1-2 sat beklet sonra yıkayıp kremle ya da bebek pudrasi sür tahris olmasin. Bu ilk yapmada tuyleri % 60 azaltır bizzat yaşadım gördüm. Hemde çıkma süresi uzar her çıktiklatinda al ve yine uygula bu karisimi. Allah bize kolaylik versin

1|0
    0|0
    • bu limon tuzu bir kere denedim bacaklarımda ama çok kızardı yani yıkadıktan sonra tabi sürünce yaktığı için kızarıyor ama sonrasında da kızarıklık kaldı biraz ve hala var geçmiyor ondan yapmadım bir daha bunu her yerde kullanabilir miyim peki bikini bölgesinde falan mesela birde ne kadar tuz ve ne kadar limon sürmeliyim tuz normal yemeklerde kullanılar olabilir mi mesela bir yemek kaşığı tuza ne kadar limon kullanmalıyım

• Kizarip yanmasi normal çünkü hem asitli hemde tuzlu olduğu için bu işlem resmen yaraya tuz basmak gibi oluyor çünkü tuyleri alinca kökleri açık oluyor ve tuz ve limonu sürünce haliyle yakar.tabi yakicak ki fayda etsin. Ben sirtima gobegime göğüs etrafima 2 limon ve 2 yemek kaşığı normal tuzdan karistirdim ve hani şu makyaj pamuklari varya onu bu karışıma batirip vucuduma surdum ben bir gece beklettim diğer gün yikandim. Ben daha hic genital bölgede denemedim cok korkuyorum o bolgede mahveder

• ben acıya dayanırım o sorun değilde işte ben de o anlık değil sonradan da kızarıklık kaldı eğer bikini bölgesinde denersem sana yazarım çünkü kesin deneyeceğim yani unutmazsam mutlaka yazarım acının aynı olup olmadığını. birde gece uyuyunca rahatsız etmiyor mu sanırım sen sadece suyunu sürüyorsun ben tuzunu da sürüyorum kuruyunca elimle hafif bastırarak ovuyorum daha iyi olur gözeneklerde açılır diye

• Evlenmeden önce komple agdaya gidilir zaten çok sıkma kendini

0|0
    1|0
    • evet gidilir ama sonra çıkacak yine :)

• Lazer dene o zaman? Ya da çıktıkca agdaya git, zamanla azalır zaten

• ağda denen bir şey var.

0|0
    2|0
Yükleniyor...