Karanfilden tanırsınız..

kızlar çok yalnızım. bu durumdan çok sıkıldım..tüm kapılar yüzüme kapandı..uzun lafın kısası sevgili arıyorum kendime.ayın 17 sinde kadıköy iskele meydadında olucam..kulağımın arkasına koyduğum papatyadan((karanfil bulamadım))..bei tanıyabilirsiniz..ayın 17 sinde orda olucam saat 3 te..erkekler size gelin lan belki tek kız değil de fazla gelirlerse ben hepsiyle uğraşamam .gelin kısmetinizi bulun..

Güncellemeler:
gelmeyen ısmarlayacağım bütün hizmetlerden mahrum kalmış olur.
1 den çok papatyalı adam görürseniz ..size orjinalin ben olduğumu bir interbet kafeye giderek kanıtlayabilirim...taklitlerden sakının.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben ist. olsam soyle bakar gecerdim gelen kiz var mi diye. Uzaktan marjinal iliskinizin tanigi olurdum ama gelen olmaz, olursa bile belli etmez.

1|1
    0|1
    • o gün .saat 3 ten saat 4.30 a kadar papatyam ve ben sevgiliyi beklicez...sabır la

• haldun taner sahnesi arkası

• - niye veriyor insanlar, marjinalin yanindayiz. :) Hadi hayirlisi.

Kızlar Ne Diyor 9

• abazalik başka dünya

2|1
    0|2
    • evet abazayım..gurur duyuyorum..i*ne olsam daha mı iyiydi?

• kafan mı guzel kim gelir be :D

1|2
    0|0
  • 17'sine kadar bulduğun papatya solar, 5 dakikaya kalmadan da bu başlık kalkar..

Şansına küs.

1|1
    0|0
    • kafama sarmaşık dolıcam ordan tanırlar beni...ayrıca sen sakın gelme.

• Tr'de olmayacağım zaten. Şansına küs.

• insan biraz moral verir lan..ayıptır..hep kötü şeyler yazmışsın

• işte yokluk böyle bir şeymiş...

1|2
    0|1
    • hayat kime güzel yesilgözz?sen hiç yokluk çekmedin galiba?o yüzden hayat bana güzel şarkısını söyleye söyleye geziyosun heralde.

• sabır taşı olsam çatlamıştım şu ana kadar.

• he yaşın geçtiyse bilemiycem.. ama bu şekilde kızları oraya toplamayı düşünüyorsan yanılıyosun.

• bende saçlarmn kenarına gül koycam ordan tani beni

1|1
    0|1
  • Çok komikmiş panpa :D

1|1
    0|0
  • ay bayıldım gülmekten uzun zamandır bukadar gülmemiştim.bence yalnız sinek avlıcaksın:) türk kızları nazlı olur.he dip not gelmeyin dersen gelirler meraktan..

0|0
    0|1
    • lan bari biriniz gelin baride şu çiçeği kulağımdan alim..orda deli gibi görüncem anasını satayım.

• dur ben oraya gelecem ama kendimi sana tarif etmicem yanından geçicem bakıyım tipin yakışıklıysa oturur konuşuruz tipin kötiyse hiç yüzüne bakmadan çekip gidicem yesss ciddi sölüyorum

1|1
    0|0
    • herşey serbestt..kimseyi zorlamıyorum geln bakın..

• gizli kullanıcı orda olucam..sevgili olmasak bile arkadaş oluruz..dertleşiriz .efkar dağıtırız

• peki ben kendimi tarif edeyim ben siyah uzun açlı saçımı açık bırakıcam uzun boylu etek ya da pantolon giyicem yalnız şöyle bişe varki seni taklit edenler varsa hanginizle onuşucam çok kişi vara hiç bakmadan önünden geçer giderim

• kırmızı gül tercihimizdir fdgfdgd

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burdan sevgili bulmaya çalışanı çok gördüm ama ilk defa bu kadar açıksözlüsünü görüyorum

2|2
    0|0
    • başka çarem kalmadı birader.

• Senin kafanı anlıyorum ya sen böyle arsız bela dinleyip kova yapan bileklerini façalayan birisin ha bide şahinin varsa tamamdır.

1|0
    0|0
    • .a.a a ..a. a...yok öyle bişe

• serdar abii bir yolluk çekkkk... :D

2|2
    0|0
  • Burdaki yazıyı görüpte yanına gelen kız olursa ben gizli soru sormayı kescem artık

WTF

2|1
    0|0
Yükleniyor...