Hayalinizdeki kadını anlatır mısınız?

erkeklerin düşlediği kadını merak ediyorum. fiziksellikten öte davrnış kalp vs bakımından hayalinizdeki kadını anlatır mısınız?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın olmalı öncelikle yani bunu hissetmeli hissettirmeli sonra benimle gezmeli (sıkılıp dönelim veya of buraya mı geldik üf şunu niye yapıyoruz yapmasak olmaz mı gibi adamın cinlerini tepesine çıkaracak şeyler yaparsa olmaz!), geceleri evde kös kös oturacağına benimle oraya gidelim şunu yapalım böyle yapalım deyip benimle sürekli bir aktivite içinde olmak istemeli sonracığıma birlikte seks yapmaktan hoşlanmalı, çene çalmamalı, derdini kolayca anlatmalı, akıllı olmalı, boş işlerle uğraşmamalı, falan filan diye böyle gidiyor ya hayal edince baya bir özellik çıkıyor ortaya o olsun bu olsun şu olmasın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hayelimde tek kadın vardı oda olmadı başka kadında istemem gerek yok

2|1
    0|0
  • en açık konuşmak gerekirse

bana göre kadının güzelliği önemli değildir tipide boyuda

en önemli bana göre iç güzelliği tabi

gerisi fıssss

0|0
    0|0
  • link :(

0|0
    0|0
  • haylim gelcek seyler uzerine kurdugumdan gelcek kisilere odaklanamyorum . ama beni sasirtsin hic bekledgimgbi bir sey olmasin en unemlisi birbirmizi tamamlayalim

0|0
    0|0
  • kohlo hayalimde ki kadin prpfiline uyuyor

0|0
    0|0
  • hazır cevap esprili zevkli muhabbeti hoş giyinmeyi iyi bilen biraz çocuk ruhlu evde de takılabilmeli ( hep dışarıda olmaz ) şefkatli vs. vs. vs.

not : sex kısmı benle onun arasında :)

0|0
    0|0
  • kezban olmasın huy olarak görünüş önemli değil çünkü gider yüz güzelliği kalır huy güzelliği

0|0
    0|0
  • düzgün konuşan,iyi niyetli,namuslu,düzgün giyinen,oturmasını kalkmasını bilen ataerkil bir aileye gelin olmayı kabul eden biri.

0|0
    0|0
  • anlatamıyorum

0|0
    0|0
  • Nerdeeee Bir çıksa güzel olacak...çıkarsa çok güzel şeyler olacak...

0|0
    0|0
  • Unuttum

0|0
    0|0
  • Kagney linn karter ya da kate upton

0|0
    0|0
  • Kadının dibi olsun yeter

0|0
    0|0
  • Anlatmam, sonra herkes aşık olur asdfgh