Arkadaşlar benim cinlerle münasebetim var...

Evet var ve dün biriyle çıkmaya başladım bu durumumu anlatmak istiyorum ama inanmazsa diye korkuyorum benim psikolojik sorunlarım olduğunu düşünür falan. Ama bu benim hayatımı etkiliyor anlatsam mı anlatmasam mı? Sizce inanır mı? Siz olsaydınız inanır mıydınız yoksa aklında bir problem olduğunu mu düşünürdünüz ayrılır mıydınız? yoksa inanır gibi mi yapardınız? tüm düşüncelerinizi söyleyin yardım edin bana nolurrr :(

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Allah yardımcın olsun. Görüyorum çoğu kişi yorumlarında daha çok dalga geçmiş ve üzüldüm böyle yapmalarına. Cin'ler Kuran-ı Kerim'de bile varlığı belirtilen varlıklardır. İnsanlara hertürlü ulaşabilirler ve musallat olabilirler. Ama bunların iyi huyluları ve kötü huyluları vardır. Umarım size gelenler iyi huyludurlar. Aksi taktirde kötü huylu olanlar insanları deli dahi edebilirler.

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bir de sen anlamışsın beni. Kötü olanlar onlar.

Erkekler Ne Diyor 14

• eti cin olmasın o

0|7
    2|0
    • Ciddi bir konuda yardım istiyorum yaptığın yoruma bak ya!

• Yalnuz bu fena trock:)))

• Kendilerini bana gösterdiklerini nereden biliyorsun ? kılığa girip geliyorlar herhalde. Göstermediklerini bende biliyorum.

• Ben inanırdım.Şahsen bu işlerle çoook fazla içli dışlı arkadaşımda var.Ancak eğer sevgilimde olsaydı. Onunla bağımı keserdim çünkü tehlikeli işler.Duyduğuma göre 3harfliler bir kıza aşık olabiliyormus ya da kıskanabiliyormuş.

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim beni bir anlayan sen gibisin.

• link ?

0|1
    2|0
  • Adam akıllı bir erkek bulamadın da cinlerin mi başını yakıcan? :D

0|0
    1|0
    • Nasıl yani

• Belli belli ben de diyorum ne saçmalıyor bu. Ama benim sorum anlatsam mı anlatmasam mıydı.

• Valla bilemiyorum. Anlat. Sen ne isen öyle bilsin derim. Birbirinizi tanıyın. Deli hallerinizi de bilin. Neyi kimden saklayacaksın ki? İlerde öğrenmesi daha mı iyi?

Cinelere gelince. Görünce benden selam söyle. "Olm sizin başka işiniz mi yok?" diye posta da koy. Bakarsın tırsar kaçarlar.

• troll yazcam. cevap kisa diyecek. yazabilmek için biraz uzatayim.

0|0
    2|0
  • cinlerle münasebet derken grup mu yapıyonuz nasıl yani

0|1
    2|1
  • sen kafayı yemişsin :D haha yola bakayım o cinleri ben çerez diye yerim :D

0|0
    2|0
    • Başına gelirse anlarsın başka bir şey demiyorum.

• Fotoğrafı var.

• gösterirmisin merak ettim hatta bana kamera aç sen madem o kadar üstün gizemli birisin merak ettim seni ben

• kış kış cinler kış kış uyallah cinler yallah

0|0
    2|0
  • ben sadece soruna cevap vereceğim.Ben psikolojik sorunların olduğunu düşünürdüm ve sana yardım ederdim.Ama sanmıyorum ki herkes aynı davranışı gösterebilir.

0|0
    1|1
    • Teşekkür ederim yorumunuz için ama gerçekten gerçek yani neyse inanmıyorsunuz siz bilirsiniz.

• kime anlatcan ya

0|0
    1|0
    • Anlatsam mı diyorum işte ne düşünür bilmiyorum

• bolbol besmele çek kuran oku ve ailede çok yakın olduğun kişiye anlat annene flan mesela

• Onlar biliyor zaten. sen ne diyorsun gittiğim hoca sana muska bile işe yaramıyor artık dedi.

• nasıl yani anlamadım açarmısın konuyu biraz...?

0|0
    0|0
  • Sene olmus 2013 insanlar hala cinlere inaniyor.

0|0
    1|1
  • töbe est. gittiğin yolun sonu yok söyliyim sana ben

0|0
    1|0
  • Lan kaybol zaman kaybısın.

0|0
    1|0
    • Sen kaybol gelmeseydin zorlamamı var

Kızlar Ne Diyor 9

• bu sitede cinlerle çıkanlarla dolu . ne oluyor sizlere yahu ? gidin bu okutun kendinizi bir okuyun kendinizi.

0|1
    0|0
    • Okutmakla bitmiyor anlayamazsın

• yaz sen bir inanıp inanmamak bana kalsın

• Tamam

• söyleme canım bir ablam var cocuklarına bile söylemiyo

1|0
    0|0
    • Ama çok önemli bir konu diye düşünüyorum bilmiyorum kaldım öyle

• zor canım ya kılık değiştirylar sesleri filanda değişiyo dua oku bol bol felak naz tek yatma evde kalma

• Gittiğim hoca dedi ki sana muska dua falan işe yaramıyor dedi yani bayağı ilerlemiş çünkü küçüklüğüme daynıyor zaten

• şimdi olsa bile problem var anlatabildim mi cin güzeli

0|0
    2|0
  • Psikologa git bir an önce.

0|0
    2|0
  • daha dün çıkmaya başlamışsiniz ilk günden kaçırma

0|0
    1|0
    • Ya ama dediğim gibi bilmesi gerek diye düşünüyorum

• bu tarz şeyleri herkes normal karşılamayabilir bence hiç söyleme baktın ciddi o zaman söylersin

• Peki teşekkür ederim

• münasebet derken konuşuyo musun

0|0
    0|0
    • kılığa giriyolar ama cin olduğunu nerden anlıyosun

• allah yardımcın olsun kardeşim abdestsiz gezme sürekli ayetel kursı falan oku olmadı bir hoca ya git belkide aşık olmuştur sana öyleleride var biliyosun

• Gidiyorum zaten ama konu aşık olma değil çok farklı bir şey teşekkür ederim

• Cin mi. Gerçekten mi?

0|0
    1|0
    • Ciddiyim ben.

• Muskalar bile işe yaramıyormuş biliyor musun? teşekkür ederim

• Rica ederim

• iradeli olmak lazım...başından uzaklaştırmaya çalış ne diyiimm :/ git 2 rekat namaz kıl dua et :D

0|0
    2|0
  • nasıl konuşuyorsun onlarla

0|0
    0|0
    • Çook uzun hikaye ya

• beni arkadaş eklermisin bi

• ekleyemem

Yükleniyor...