Kızlar;okuldan,sınıftan,yan sınıftan az çok tanıdığınız birisi(erkek) telefon numaranızı istese?

kızlar;okuldan,sınıftan,yan sınıftan kısmen tanıdığınız birisi(erkek) telefon numaranızı istese ne düşünürsünüz? bir bahane ile istiyor ama, mesela ders sorma ya da herhangi bir konuda yardımcı olma ya da yardım isteme şeklinde bir bahanesi var diyelim? birde erkek arkadaşınız varsa durum değişirmi?

Güncellemeler:
her cevabı eksileyip soruya bir puan verenin de a q

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Vermezdim tabiiki (değişebilir) internet hesabıma yönlendirirdim madem ödev sorcak ama tabiikide bişeyler sezerdim. Uzak durmaya çalışırdım ama sınıftakiler benden ödev alınmıycağını bilir (hoş başarılıyımda:D:D)

0|1
    1|1
  • Eger guvenilir birisi ise yani onun hakkinda kotu bir sey kulagima gelmediyse veririm tabi konustuktan sonra niyeti belli olur zaten ona gore tavrimi alirim.

0|2
    1|0
  • Erkek arkadaşım varsa tabiki durum değişir, az çok tanıdığım birisi neden benim numaramı istesin ki , kesin hoşlanıyor diye düşünür numaramı vermezdim, ama sevgilimle öylesine çıkıyorsam ve çocuk da hoşsa numaramı verirdim.

0|1
    1|2
  • verirdim, ne olabilir ki? erkek arkadaşım varsa çizgileri aşmazdım.

0|1
    1|2
  • erkek arkadaşım olsada olmsada vermem numaramı

0|0
    1|2
    • ne gezecek benim numaram tanımadığım erkeğin telefonunda

• biraz tanıyorsun dedim ama, aynı ortamlarda bulunduğun bir erkek.. arkadaşçıl yaklaşan birisi. daha ne yapacak a q anlamıyorum ne yapmalı yani gelip babandan mı isteyecek

• Numaramı verirdim erkek arkadaşım olsa da, ama onunla arkadaşlık dışında bir ilişki kurmazdım.

0|1
    1|2
  • vermem

0|1
    1|2
    • arkadaşın ama neticede. durduk yere gelip istemiyorki, bir muhabbet açılmış o sırada istiyor?

Erkekler Ne Diyor 2

• Değişir

0|0
    1|2
  • Hemen kabul eder numaramı veririm sonra o beni arar ve bende kimsin lan sapık der kapatırım sonra numaramı değiştirir kızın gözünde şizofren olarak gözükürüm ne dahihane bir fikir değil mi ?

0|0
    1|2
    • Teşekkür ederim abi ama inci :) anladın sen

• anladım anladım problem yok da yine de yersiz

Yükleniyor...