Rüyada beyaz floresan ışık yandığını gördüm Anlamını en doğru biçimde söyler misiniz?

rüyada beyaz floresan ışık yandığını gördüm aşk hakkında bir şeyi niyetlenmiştim ... :( Anlamını en doğru biçimde söyleyin lütfen :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• İnanmayın böyle şeylere, rüyaların gizemi çözüleli çok oldu. Bir şey var aklında ve olmasını çok istiyorsun. O şet bilinçaltını sürekli meşgul ettiği ve olmasını istediğin için olumlunun işareti olan beyaz bir ışık görmüşsün hepsi bu. İstihare falan değil. İnsan rüyalarını en azından ne göreceğini kontrol edemez. Her şeyi tinsel boyuta bağlamayın hemen.

0|0
    0|1
  • 2 gün önce bi programda görmüştüm kırmızı ve siyah gibi koyu renkler kötü, beyaz yeşil gibi açık renkler iyi ye işaretmiş

0|0
    0|0
  • rüyada herhangi bir beyaz obje görmek iyi anlamlandırılır

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar sana kısmet var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• istihare duasına yattın demi:) dını cok yakından takıp eden bırısı olarak soylıyım o kısı senın ıcınn cok hayırlı canım yeşil beyazz cok ıyı hayırlı ıkısınden bırını goremn yetrlı ... sıyahh kırmızı hayırısz ıyı deıl beyaz gorduysen sorun yok:)

0|0
    0|0
    • allahım çok mutlu oldum ama rüyanın anlamına baktığım da karşılıksız aşk falan diyor :(

• kız yok yesıl veya beyaz gormussun ıste her bılmeynede anlatma kotu yorumlar fos cıkar ıyı ıste yesıl beyaz o kısı senın ıcın cok hayırlı:)

• beyaz ve yeşil hayırlıdır..yani istediğin iyi bişey demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...