2020 Olimpiyatlarını alacak mıyız?

Bence arkadaşlar son ana kadar Madrid ile yarışırız ama sonuçta benim güzel ülkemin en güzel şehri olimpiyatları 2020 de düzenler. Peki sizce?

0|0
9|57

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 56

• Şu anda Buenos Aires te bunu bekliyoruz ama ortamın havası ve Türkiye'ye olan sempatilerden dolayı alacağımızın hissine kapıldık biz.

Şu an saat 12:15 oylamaya 15:00 da başlanacack 17:00 da açıklanacak... T.S.İ. ile 23:00 da...

Son dakikia Reuters İstanbul un taksim olaylarıı ile ilgili fotoğraflarını yayınladı bir komplo resmen yapıyor ama pek etkisi yaşanmadı diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Çok etkili bir yazı oldu teşekkür ederim:)))

• Now is the time for İstanbul.

link

Hava bayağı kötü ama yağmur olarak... Ama diğer ülkeler de Türkiye'yi istiyor gerçekten.. Son 10 yıldır özelliklle Türkiye'ile iş yapmayan Türkiye'yi tanımayan ülke yok nede olsa...

• bu olımpıyatları ne madrıd alabılır nede bız,tokyo kazanacaktır bu yarısı... cok azda olsa belkı madrıd,bıze bu hukumetle bır allahın kulu aklı basında ınsan olımpıyat vermez

0|1
    0|0
  • O güzellikler 2002 öncesinde kaldı. Ondan sonrası hep çirkinlik. 1 tane güzel bir şey yok.

Olimpiyat değil bize her yıl olduğu gibi babayı verirler. Zaten vermesinler. Çünkü "hak etmiyor" halkımız.

0|0
    0|1
    • sende herşeye çok aykırısın be hocam

• Kardeş. N'apacaz olimpiyatlarda? Açıp pipimizi mi göstericez amcalara?

Geçen akdeniz oyunları yapıldı. Maşallah dopingsiz atletimiz yok!

Belki kahraman (!) o.ç.ları ,ay pardon, polisler gelen sporcuların kafalarını gözlerini gaz bombaları ile yarar da bizimkiler kazanma şansı yakalar. Tabii suriye ile savaşa girmezsek.

Hangi ülkede yaşıyorsun sen? Bu durumdaki bir ülkeye olimpiyat verilirse ben o olimpiyatların kendine şaşarım zaten. Azıcık realist olun.

• umarım biz alırız

0|0
    0|0
  • evet istanbula yakışır. ama ben taraftar değilim. almayalım arkadaş. ülkemizde yönetim sorunu var. bir yandanda haberin var mıbilmiyorum ama liselilere 18 yaş altına evlilik yolu açıldı. hatta yasalaşıyor. ve birsürü sorun varken bu hükümetle haketmiyoruz. oradan gelecek paralarda gidecek paralarda halka istanbula ya da türkiyeye değil hepsi yine onların cebine akacak.. gerçekçi düşünün biraz

1|0
    0|0
  • sen karar veren kurum olsaydın türkiyeye verirmiydin ben asla vermezdim haksızlığın hırsızlığın düzenbazlığın diz boyu olduğu gelen turistin önce kazıklanmaya çalışıldığı kesinlikle kaliteli hizmet sunulamayan otelleri tıkabasa adım adım yol alabildiğin trafiği ben olsam vermezdim kaldıki onlarda vermediler zaten

0|0
    0|0
  • İstanbul alamaz

0|1
    0|0
  • valla dünya için bir fırsat ilk kez bir Müslüman ülke bu organizasyonu üstlenmiş olacak. ayrıca ispanya ve Japonya daha önce düzenlediler.. Adil olan en çok isteyene vermektir ama işin içinde siyaset ekonomik çıkar rant varsa bilemem

0|0
    0|0
  • elin adamı her fırsatta vuruyo.ekonomşk kültürel nerden denk gelirse

link daga da mal mal avrupalı havasında bazıları.bu soru vesilesiyle haberi paylaştım.iyi oldu bu soru

link

0|0
    0|0
  • gönüller ülkemizden yana ama ülkedeki irlandalı öküzler yüzünden işimiz zor büyük ihtimal kamuoyunda şans verilmeyen madride gidicek !

0|0
    0|0
  • Bence alamıyacağız.

0|0
    0|0
  • alacağımızdan eminim.

0|0
    0|0
  • olabilir alıcak gibi görünüyoruz

0|0
    0|1
  • hayırlısı be gülüm.

1|0
    0|0
  • sanmıyorum. tokyo alacak diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • tokyo da daha önce çok yapılmış

• tokyo da daha önce çok değil birkez yapıldı. altyapısıyla en hazır şehir tokyo. İstanbul için ayrılan bütçe ön planda ancak yapılacak projelerin hayata geçirilmesinde olimpiyat komitesinin ikna olduğunu sanmıyorum biraz havada duran projerler gibi durdu sunumlarda. inşallah İstanbul kazanır tabi ama tokyo alır diye düşünüyorum

• Nah alırız!

1|3
    0|0
  • Ne yazıkki Olimpiyatları haketmeyen bir ülkeydik.sonuç son derece doğru oldu..

1|0
    0|0
  • Almayla olsa alırızda vereceklerini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • aldık aldık ama üçün birini aldık...

0|1
    0|0
  • Alırız umarım.

0|1
    0|0
  • Bu olimpiyayatları almak için Nihat Özdemir Fenerbahçe'nin CAS davasını çekip FENERBAHÇEYİ ateşe attı.Bari olimpiyatları alsınlrda Fenerbahçe boşuna harcanmamış olsun.

0|0
    0|0
  • Aldıkkkk. yav almazmıyız

0|0
    0|0
  • tokyo alır

0|0
    0|0
  • tokyo alacak

0|0
    0|0
  • Layik olan alicak

0|0
    0|0
  • İçimizde ne kadar farklı medeniyet varmış onu öğrendik. Bugünde japonlarımız çıktı piyasaya. :D

0|0
    0|0
  • Aldık aldık çok güzel aldık.

0|0
    0|0
  • acelen ne yahu 2019da sorarsın bu soruyu şimdiden beynimizi yorma

0|0
    0|0
  • alsak ne olacak, kimse gitmeyecek zaten stadyuma. u20 dünya kupasını da düzenledik stadın %10 u doluydu.. madrid alacak gibi sanki ama belli olmaz

0|0
    0|0
  • Kaptanımız başbakandı desteği gördüyseniz kesinlikle bizde gece burdayım İstanbul da her şey hazır havai fişekler filan halk kararı bekliyor :-)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 9

• malesefki beklenen oldu türkiye'yi tabikide seçmediler bunun en büyük nedenide bencee... gezi olaylari oldu...

0|0
    0|0
    • geziyi yaratan, sonra da israil adına suriyeye savaş açmaya kalkan zihniyet olmasın neden?

• olimpiyat bayrağı tokyoya direği bize demiş bir düşünür.

0|0
    0|0
  • alsakta yüzümüze gözümüze bulaştırır rezil oluruz

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • alırız bekliyorum heyecanla

0|0
    0|0
  • belli olması gerekmiyo mu.ne zaman olcak