Barda bir kızla tanışsanız ne düşünürdünüz?

Barda güzel bir kız sizinle sohbet başlatsa ne düşünürdünüz ? Çok açık giyinmiş olmasa sarhoş olmasa falan yinede basit olduğunu mu düşünürdünüz ? Uzun süreli olabilirmiydi ?

Teşekkürler ..

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan nerde tanıştığım değil,kimle tanıştığım.Kötü düşüneceksem barda ne işim var?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Siz yokmusunuz siz, basit olarak algılanıcam diye çektirmediğiniz çile kalmıyor erkek milletine ilişkinin başlangıcında. Sonra da salya sümük ağlıyosunuz. Basit insanlara basit gözüyle bakılır, basit değilsen basit değilsindir.

1|0
    0|0
  • neden basit biri olarak düşünşyim ki bara giden insan basit insandır mantığı bir tek bizim ülkemizdr var maalesef. eğlenmek herkesin hakkı bar olur başka bir yer olur. her şey mümkün hayatta

1|0
    0|0
  • insanları basit-zor diye ayırma huyum yoktur bardaki kıza basit ya da aşağılık gözüyle bakıyorsam ben oraya gittiğime göre kendime de aynı gözle bakmam gerekir :/

ama şunu söyleyeyim genelde erkekler öyle düşünür

2|0
    0|0
  • Hiçte bile, basit olduğunu düşünmezdim. Öyle olup olmadığını anlamak içinde konuşmasına, hareketlerine bakmak yeterli blgiyi edinmemi sağlar.

1|0
    0|0
  • 20-30 yasları arasında aldırılmaz aşk yasanır 30 ustu yaslarda bardan kızla aşk yasanmaz

1|0
    0|0
  • hayır canım muhtemelen oda eğlenmek için gelmiştir hatta çok iyi bir dost ya da eş bulma şansını bulabilir insan hayat bu belli olmaz Kader...

1|0
    0|0
  • Niye kötü düşüneyim. İnsan gibi konuşuyoruz diye düşünürdüm

1|0
    0|0
  • onyargılı olmam

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ki? Barda bulunan her kız basit değildir

1|0
    0|0
  • basit bir kız olmazsa orada işi olmazdı onunla vakit geçiririm ihrtiyaçlarımı görürüm biter zaten oda bunu için orda dır namaz kılmaya gelcek değil heralde

0|0
    0|0
  • hiç snamıyorum. basit bir kız olmasa yani takıldığı yerler belli olur. en azından öyle bir yerde takılıyosa yalnız olmaz

0|0
    0|0
  • bar yosması der iplemem işim olmaz.

0|0
    2|0
  • Güzel bir seks partneri bulduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Sadece seks mi yani

• Hayır geçici bir arkadaşlık diyelim gerçi cinsel beraberlikle nasıl arkadaşlık olucaksa öyle işte :D

• Yahu ne kadar antimedeni sorunlarınız var sizin . Bara eğlenmek için gideriz ve eğlencemizi bardan çıktıktan sonrada devam edebileceğimiz arkadaşlarla tanışırız. Yani bardan tanıştığım kızla tabikide sex arkadaşlığı düşünücem. Diğerleri çok düşük bir ihtimaldir, gece klübünden aşk doğmasınımı bekliyorsunuz yani.

• Biz buradan tanışıp evlendik

0|0
    0|0
  • basıt derım ama bende bardaysam bende basıtımdır bu kadar eglenceye duskun ınsanları sevmem zaten

0|0
    0|0
  • Benim barda marda işim yok

0|0
    0|0
  • gecelik, haftalık veya aylık

güzelliğine göre

0|0
    1|0
  • uzun süreli bir ilişki olabilir...resmiyete dökülmez...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• barda olan kiz acik sacik giymese bile barra gitmeyiynen isleri bozuyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...