Giyme dediğim şeyi giydi

merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım ben sevgilimde aynı şekilde bir düğün vardı yakının kısa bir kıyafeti vardı giyme dedim 4 gün önceden o gün olduğunda bakarız dedi düğün bugündü 2 saat önce sordum farklı bişi söyledi sonra napıyosun dedim hazırlanıyorum dedi " şey diye lafa girdi ne giydiğini söyledi "

tabi sinirlendim akşam gelene kadar konuşmayalım dedim sinirden kalbinide kırmak istemedim ama bu durumlar beni soğutuyo sizce nasıl bir tepki vereyim akşam gelince mesaj atar.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sevgilinse ona karışmaya hakkın var bence bir çok kız tam aksine düşünür ama onun sevgilisi sensin ve o da senin dediğin gibi giyinmeli.Bence iyi yapmışsın.Bi iki gün hiç konuşma hatasını anlar.Eski sevgilimin taktiğiydi.Sİnir bozucuydu:///:)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu gıyınmek neden bu kdr onmlı? Kız sana karışıyo mu gıyınırken? Genç kız iştee şmdı gıymıcekte ne zamn gycek allah aşkına. Sende gtseydın onla düğüne senıde gtrseydı ya

1|0
    0|0
    • malesef öyle olmuyo işte durumlar karışık :)

• Yanında olunca herşeye ızın ver bnce :) Sıkma o kdr yoksa uzaklaşır. Unutma kızlar başkaları beğensın dıye gynmez zaten kndılerı ıçın gıyınır

• kız senı onemsemıs ve gıydıgını sylemıs sakın bu nedenden ılıskını zedeleme sadece guzellıkle ''hayatım senı kıskanıyorum ve o tarz gıyınmenı ıstemıyorum' de yeter zaten kızların hosuna gıder ama boyle ozel gunlerde bırak gıyınsın :)

0|0
    0|0
    • beni benden iyi tanıyo ve biliyo ki istemeyeceğimi bile bile giydi böyle davranırsam tekrarlamaz mı?

• söylıyeceksın sınırlendıgını fakat kavga etmeden

• Guveniyorsan kirma kalbini

0|0
    0|0
  • ne önemi var kıyafetin bea .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• biri sana şunu giyme şunu yapma buraya gitme bunun ile konuşma gibi şeyler ile emri vaki yapsa hosuna gidermi cevap şuan senin sorduğun sorunun cevabı olacak

0|0
    0|0
    • ben onun yapma dediği şeyi yapmayıp bugün dışarı çıkıcam dediğimde çıkma banane evde otur dediği için kırmayıp tamam deyip her içki içtiğimde tartıştığımız için içkiyi ve sigarayı kesen birisiyim ben bunları yaparken o bunu yaparsa değişmez mi işler?

• değişmez senin istediğin şey ile onunki farklı şöyle düşün düğüne gidiyorsun takım elbise giyinicen sevgilin olmaz şort giyin dedi giyinir gidermisin

• dediğin şeyle söylediğin şey çok saçma zaten bir erkeğin ideal kıyafetdir o.

ama bir kız kısa kıyafet giymek zornda değil ilk başta pantolon deyip farklı bir elbise giyiyo çelişki değil mi bu?

• O zaman ciddi düşünme onla çünkü evlenince de sözünü dinlemez o.

0|0
    0|0
  • Benim giyme dediğm seyi neden giydin diye direk gir konuya

0|0
    0|0
Yükleniyor...