Motosiklet dünyasının fenomeni "Altın Elbiseli Adam" hayatını kaybetti! Barkın Bayoğlu'nu takip ediyor muydunuz?

Mazine
Yıllar önce youtube kanalını keşfetmiştim, motorum olmamasına rağmen tüm videolarını sıkılmadan izledim. O kadar samimi bir üslup ve bilgilendirici kişiliği/yapısı var ki motosikleti olmayan insanlara bile motoru sevdirebilir.

Dün gece geçirdiği talihsiz bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Altın Elbiseli Adamı takip ediyor muydunuz?

Motosiklet dünyasının fenomeni

"95 yaşında her tarafıma boru sokulmuş olarak hastanede "artık bu acı bitsin" demek yerine böyle ölmeyi tercih ederim."
Motosiklet dünyasının fenomeni "Altın Elbiseli Adam" hayatını kaybetti! Barkın Bayoğlu'nu takip ediyor muydunuz?