Daha onceden hiç görmediğiniz bir insanın yüzü...

hayal edebilir misiniz?

kafanızda öyle bir sima canlandırın ki daha önceden hiç görmediğiniz birinin yüzü olsun...aynı şekilde sesi de daha önce hiç duymadığınız renkte olsun?

bunu yapabilen var mı bilmiyorum ama bence yok...

o halde hayalınızdekı ınsanı sız neye gore yaratıyorsunuz? en azından yuz ve ses kısmını:)

bu yuzden artık gerceklerı gorun ve bırakın bu işleri... karşı olan?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• hayal edılmesı ımkansız, ınsan beynı aslında mukemmeldır ama bunu yapamamamız cok tuhaf :)

0|0
    0|0
    • tanrının nasıl bır sanatcı oldugu sımdı daha net anlasılabılıyor :)

bız hayal bıle edemezken...

• En iyi cevap icin tesekkur ederim :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Başlığa cevap: Bunu her gün yapıyorum zaten bir sürü görmediğim insanı kafamda canlandırıyorum

Hayalimdeki insanı neye göre yaratıyorum biliyor musun? Sokakta yürürken birinin saçını beğendim mesela onun saçını alıyorum başka bir yerde birinin gözlerini beğendim onun gözlerini alıyorum birin teni, kaşları , fiziği sesi

işte yukarıdakileri birleştirince hayali kişilik ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
    • işte onlar dedıgın gıbı olmuyor...

tam bır sima halını vermeye calısırsan bır ınsan deıl sadece cızgı fılm karakterı gıbı bırsey cıkar ortaya

• düşündüklerimi sana aktaramıyorum çünkü kendini ifade edememe hastalığım var ^^

ama emin ol hiç tanımadığın birini hayal edebilirsin

• gozlerı soyle kasları boyle sacı soyle olsun dıyebılırsın ona lafım yok. ama onları bır araya getırıp hıc gormedıgın bır yuz halıne getırmek oyle basıt bısı deıl kı ya... pes 2013 dekı adamlardan daha otesı cıkmıyor :(

• Hçiç görmediğim bir insanı hayal etme zahmetine girip güzel beynimi yormuyorum

accık aklım var zati.

0|0
    0|0
  • bunu beceremiyorum bro .. burdan çok güzel hissettiğim kız ve erkekle tanıştım.. evladım olsa kömürlükte beslerim o derece kötüydü tipleri

0|0
    0|0
    • yazı karakterlerı az cok bılgı sahıbı olmaya yarıyor ama... sende bunu anlayacak hıssıyat da olmalı.

o dedıgın sey son bır kac ayda oldu emınım...o yuzden alıcılar tam performans calısmıyor olabilir...

• hiç görmediğin birini hayal edemezsin ki en azından gördüğün kişilere benzer hayalin =)

0|0
    0|0
  • Hayalim de bir tip yok öyle olursa hep onu ararım ve bulamam.

0|0
    0|0
  • Olabilir belki nie olmasinki insan beyni okdar mükemmel ki

0|0
    0|0
  • benim küçükken hayali arkadaşım vardı ne diyorsun sen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet ben yapabiliyorum ama gördüğümkişilere benziyo olabilir.gerçeği insan insana benzer dostum

0|0
    0|0
  • bunu yapabilen var tabi şizofrenler .)

0|0
    0|0
    • normal saglıklı bır ınsandan bahsedıyorum canım sen de:D

onların kı extrem bır durum, allah acıl sıfalar versın hepsıne

Yükleniyor...