24 saat sonra bir daha asla kullanamayacaksınız deseler naparsınız?

facebook, twitter, instagram vb. siteler 24 saat sonra yasaklanıp sonsuza dek erişime kapanacak olsa ne yaparsınız? sosyal ağlarda son 24 saatinizde neler yaparsınız? yaşamayı çok seven birinin ömründeki son 24 saati gibi düşünün bakalım

Güncellemeler:
cevap verenlerin çoğunluğu bunları kullanmıyor dikkatimi çekti kullanan sosyal bağımlılar nerede acaba :)

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• tüm arkadaşlarla son kez konuşurdum son kez gezinirdim sitelerde. ama kötü olurdum heralde :D alışkanlıklar kolay bırakılmıyor

0|0
    0|0
    • sigarayı bırakan insanların bırakamsı gibi sanırım

• aynen öyle ama eski sevgilim facebooktan kız ayartmaya calısan bir mal oldugu icin kapanmasına cook sevinrdim. twittterle instagrama uzulurdum zaten faceyle aram yok

• facebook olmasa da olur millet bana sadece oradan ulaşabiliyor diye kullanıyorum twitter güzel aslında her şeyden anında haberın oluyor instagram kullanmıyorum tumblr kullanıyorum güzel paylasımlar var. ehh birazcık zorlanırdım ama bagımlı degılım

0|0
    0|0
  • sadece ks kullaniyorum digerleriynen isim olmaz

0|0
    0|0
  • Ks yeter bana :)

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyom hemde 24 saat :D ama inş hepsii kapanırrrr be rahatlıcam artık :D

0|0
    0|0
  • :)

Hicbirini kullanmadigim icin ben bise yapmazrim..ama kullananlar icin dusunurdumki welcome to the real world

0|0
    0|0
  • ben zaten kullanmıyorum ama yine de çok sevinirdim...

0|0
    0|0
  • hiç bisey yapmam gereksizler zaten

0|0
    0|0
  • Kullanmadığım için hiçbir eksikliğini hissetmezdim.

0|0
    0|0
  • ohe ne güzel ,gözlerim bayram eder .

0|0
    0|0
  • çokta önemli değil mutlu olurdum :)

0|0
    0|0
  • Her ikisini de kullanmıyorum.Bu yüzden sorun olmazdı benim için :)

0|0
    0|0
  • Sosyal ağlarda tek burası var benim için. Burası kapanırsa yokluğuna üzülürüz tabi :D

0|0
    0|0
  • herhalde göbek atardım sevincimden. ben zaten kapattım darısı sevgilimin başına amiiiiiiiiiiiiiiiiiinn. amin diyin bakimm :)

0|0
    0|0
    • güncelleme: manyak gibi bağımlıydım hala da en ufak hoşuma giden bir söz duyduğumda ahh face adresim olsa da yazsaydım derim yeni güzel bir foto çektiğimde facebooka koymayınca sanki anlamsızmış gibi hissederim ama işte tüm bunlara rağmen yanlış bir uygulama olduğuna karar verip vazgeçtim. yararından çok zararı var bence

• uyuduğum zamanlar dışında face hep açık olurdu mesela

• Hiç birini kullanmıyorum o yüzden sorun yok ama sevinirdim çünkü bu yüzden binlere insan kavga ediyor tartışıyor falan ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...