Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize ne tür hediyeler aldınız?

Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize.. ne tür hediyeler aldınız. ? herhangi özel bir gün değil sevgilim okumak için başka şehire gidicek gitmeden ona bişi almak istiyorum ki dolabına falan koysun ya da kullansın sonuçta özlem olucak sürekli görüşemeyeceğiz ne alabilirim fikirlerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

0|1
29|42

En İyi Erkek Görüşü

• bi gün yine ona sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşünürken.iyi ki varmış dedim kendi kendime. bide birlikte çekindiğimiz en güzel resimleri teldeki falan tab ettirdim bikaçtanede almak istediği şeyleri aldım kolye falan. akşam doğum gününü kutladım.başta çok şaşırdı.nası yani dedi. iyi ki varsın illa doğum gününe ihtiyacım yok kutlamak için dedim bende.şimdi düşünüyorumda biri bana yapsa köpeği olurdum:)

7|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• takı mücevher türlerini çok severim genelde yüzük bilezik tercih ederim ileri düzeydeysek çamaşırda alırım .. veya özel bir yemek yapar kendi ellerimle onu sunarım kendisine.

4|0
    0|0
  • daha 3. sınıfa giderkene yüzük almıştım çakmaydı ama mutlu etmiştim kızı :D

1|0
    0|0
  • Çok sevdiği ve günde en az 3-4 defa kullanacağı bir şey olmalı. Her kullandığında , her dokunduğunda seni hatırlatacak birşey, ancak ihtiyaçtan kullanacağı bişi değil...ne olduğunu sen bulmalısın, çünkü biz kendisini tanımıyok kine... :-)

1|0
    0|0
  • Şöyle güzel kaliteli bir kutu çikolata aldım. Sonra bir tane de alyans. Çikolataların bazılarını ısırıp geri kutuya koydum. 3 Tane küçük kart yazdım. birinde benim helalim sen olmalısın. birinde evet o sensin çünkü çikolataların çoğunun tadına baktım hiçbiri snin kadar tatlı diildi. birinde de, fena seviliyorsunuz. yazdım. alyansları da kutunun ortasındaki çikolatanın altına koydum. Kutuyu kendim paketledim. Kendi ellerimle verdim. Bence güzel bir çalışma olmuştu. Bide yüzük bir numara büyük olaydı iyiydi..

1|0
    0|0
  • ilkokul 5 teyken cekili yapmıs herkes birbirine hediye alacaktı sevdiğim kız özge bir arkadaşıma cıkmıştı kimse ozgeyi sevdiğimi bilmiyordu. yinede arakdaşa yalvar yakar cekiliş kagıdımızı değişmemize ikna ettim. taç almıştım. hediyeyiverirken ne heyecan ne heyecan bakın bu yaşıma geldim unutmadım :))

1|0
    0|0
  • Şansa bak.Bizimkisi beni uğurlarken dönüşte afyon lokumu getir derdi...

4|1
    0|0
  • soğuk bir yere gidiyorsa kaşkol falan olabilir.. veya ikinizde aynı barkdaktan alın, sempatik birşey.. çok güzel oluyo ;)

1|0
    0|0
  • Hediyenin en güzeli her zaman el becerisi ile yapılandır diye düşünüyorum. Sevgilimin de bana böyle pahalı veya gereksiz maddi harcamalarla bir hediye almasını istemezdim. Ruhun ve kalbin istediği duygudur ve bunu en güzel içten ve samimice göstermenin yolu da kendi duygularınla hazırlamış veya yapmış olduğun bir hediyenin sevgiline verilmesi sevgiye kattığın ulvi bir katma değerdir. Bir çok kez yaşadım ve yaşattım; tek kelime ile "harika"ydı.

1|0
    0|0
  • bileklik alınabilir mesala hep takar taktıkça seni hatırlar link

1|0
    0|0
  • neler almadımki,o seviyor diye bursadan kestane şekeri alıp istanbuldan kargo bile yaptım,diğerlerini saymıyorum,ayakkabı,çizme,çanta,parfüm v.s

1|0
    0|0
  • Ben laptop almıştım.

3|0
    0|0
  • Kalem alabilirsin. Not defteri alıp içine kısa kısa sözlerini ekleyebilirsin. Her gün için bir sayfa olacak. Böylece seni her an yanında hissedecek.

1|0
    0|0
  • bir kolye almıştım hala konuşuruz onu

4|0
    0|0
  • kalp şeklinde bir kutu kutunun içinde bir kutu içinde gümüş kolye o kalp kutunun da içini taş gibi şekerlerle doldurdum bayılmıştı :D

1|0
    0|0
  • adına özel kolye alacam + 100 adet gül buketi,

:)

2|0
    0|0
  • foto çektirip kendi puzzle mi yaptırmıştım onu verdim hediye :D

2|0
    0|0
  • El aynasi al. Kucuk tatli bisey olsun. İcine de "bir kadina verilecek en guzel hediye kendisidir" yaz. Osmanli taktigidir, hala ise yarar.

1|0
    0|0
  • Baya sey aldim ama en etkilisi sarki yapmistm o oldu. Arkadaslar felan baya begenmisti konserde soylemekte onun adiyla .. ayri hava katmisti tabi:)

1|0
    0|0
  • ben o hediyeyi küçük büyük pahalı ucuz diye seçmek yerine ona göre en güzel en begeneceği en özel hediyeyi alırdım pahada ucuz bile olsa ya da pahalı o anki maddi durumuma bağlı ama onu en çok mutlu edecek şeyi seçerdim ömür boyu assla unutamicağı

1|0
    0|0
  • Sevdiği bir şeyi veya istediği bir şeyi.

1|0
    0|0
  • foto çerçevesi al içine de fotonuzu koy oh mis gibi işte

1|0
    0|0
  • eşime çok güzel hoş birelbise alırdım sanırsam

1|0
    0|0
  • Galaxy note 2 almistim ben

1|0
    0|0
  • çok kızla çıktım ama sevdiklerime kolye vs mücevher alırdım

1|0
    0|0
  • ooo olsunda ona neler almam, her ay ayrı bir sürpriz yaparım, artık beklentiye bile girer her an :)

1|0
    0|0
  • maddi durumumun en son yeteceği :D :D değerli olur bu kişiler

1|0
    0|0
  • bir sevgilim olsa ona her bir bolan götürüp sisirir verirdim.nefesim senin demek icin. ..

1|0
    0|0
  • Çanta Ayakkabı Saat

1|0
    0|0
  • en son çok güzel bir babet almıştım. babetler de çok hoştu Allah için.

1|0
    0|0
  • Parfün en hatırlatıcısıdır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 29

• Boxer desem kimse inanmaz :D

1|1
    1|0
  • eşime sevgiliyken saat aldım saat her zaman her dakika hatırlatır seni ona ;) kara kalem tablo olabilir yakmalı tablolar oluyor kolye takıyorsa gümüş kolye yaptır ön tarafında senin resmin arka tarafında onun resmi bu kristal şeklinde çiziyorlar renksiz yani örgü yapmayı biliyorsan kendi elinle bir atkı ör çok manalı olur bunlar olabilir:)

1|0
    0|0
  • Ikimizin resmiyle fincana resim bastirdim yaptirdim bir normal bide sihirbaz fincanmi diyolat ben yurtdisinda yaptirdim ama turkiyede var aynisini gordum bide ikimizin resmiyle yapoz onuda cerceve koydurdum..:D

1|0
    0|0
  • bence kendi el emeğin olmalı. Ben ilk kurabiyelerimi onun için yapmıştım. Kalp şeklinde kurabiyeler yaptım, hepsini tek tek jelatinle ve kurdelayla paket yaptım, çok da tatlı bir kutunun içine koyup not yazıp kargoyla yollamıştım. Kaç paralık hediye alırsan al kendi el emeğinle yaptığın şeyden değerli olamaz.

1|0
    0|0
  • İlk okuldayken almştım erkek bilekliği ams cocuktan sadece hoslanıyordum beslenme paramla almştm ac kalmıştım bütün gün :)

1|1
    0|0
    • Çok tatlı bir davranış ne kadar sevecen ve masum :) sen iyi bir insansın! Öptüm alnından :-*

• Uniyi kazandiginda iPhone almistim ona.. Dogumngununde de bu sene saat aldim ona aklima gelen bir tek bunlar şuanlik:)

1|0
    0|0
  • Bence ona bir saat al içinede sizin resminizi koydur ben yaptırmıştım fotoğrafçılar yapıyor. Her saate baktığında sizin resminizi görür sürekli yanında hisseder seni. yanınada bir not yazabiirsin ' zamanının her sanıyesınde olmak dieğiyle' gbi :)

2|0
    0|0
  • bence ona sait bir kazak gibi bişey ver hediye alman illa gerekmiyor parfümünü sık üzerine ;) ya da ona kazak al hava soğuyor üşümeni istemem de parfümünü sık üstüne ;)

1|0
    0|0
  • ıkınızın fotografını guzel bı cerceveye koyup hedıye et hep senı gorsun ya da en guzel anlarınızın fotograflarından olucan bı albumde hedıye edebılırsın onun dısında devamlı gozunun onunde olucak seyler mesela magnet yaptır ıkınızın fotosunun oldugu

1|0
    0|0
  • almaz olaydım cok değer verirsen olacağı bu ahh salak kafam

1|0
    0|0
  • Üstünde adı soyadı yazan deri cüzdan almiştım doğum günün de bayılmıştı :)

1|0
    0|0
  • saat alabilirsin her zaman kullanabilir ve seni hatırlar :)

1|0
    0|0
  • yastık al.

2|0
    0|0
  • ben şunları aldım : feneriumdan parfüm deodorant traş köpüğü + feneriumdan gümüş çakmak

+ kiğılıdan spor ve klasik gömlek + fincan kupa almıştm üstünde onun burcunun özellikleri yazan..

1|0
    0|0
    • çok abartılı bence , hedıye demek az ve oz demekdır bu sadece kendını kanıtlamaya gecıyor.

• tatlım bunları zaten bir seferde alıp vermedim.. 2 yıldır sevgiliyiz 2 yıl içerisinde özel günlerde bunları aldm yani ;)

• hicbisey.

0|0
    1|2
  • mavi ile kahverengili bir tişört almıştım :)

1|0
    0|0
  • yarın doğum günü ve ona gümüş bir saat aldımm

1|0
    0|0
  • ona atkı ör

1|0
    0|0
  • Iyi bir iliskiniz varsa zaten ne alman gerektigini bilirsin burada yazilanlara bakmaya bile gerek yok. Gecirdiginiz onca vakitten sonra ne istedigini neye ihtiyaci oldugunu hemen anlarsin.

0|0
    0|0
  • Em güzeli hediye olayını kaldırmak her türlü sıkıntı aman:)

1|0
    0|0
  • ben yarış tulumu almıştım ama senin ne kadar işine yarar bilmiyorum :))

0|0
    0|0
  • erkek olsam kıza vibratör almak isterdim kadınsamda bir şişme bebek bence en ideali

0|0
    3|2
  • sevgılım nişanlım esım yok ama olsaydı çk düşünürdüm ve özel bişey alırdım

0|0
    5|1
  • Hiç bir erkeğe hediye almadım

0|0
    0|0
  • Ona yakışacak abartısıs bir hediye alırdım ama tabi kutlama gibi b iey yapardım süpriz birşey :D

0|0
    0|0
  • wala hiç bişi almıyorum

0|1
    0|0
  • söylememmmm :)

0|0
    0|0
  • sevgilime dogum gununde cep telefonu almistim, ve giyecek birsey.

1|0
    0|0
  • bardağa fotoğrafnızı bastr tişörte anahtarlık saat her dk yanında karşsında olursun böylece

1|0
    0|0
Yükleniyor...