Özellikle, muhafazakarlığı, dindarlığı bacısının başörtüsüne karışmak sanan beylerimiz okusun!

İsmail Kılıçarslan'ın bir erkek olarak bu konuya değinmesini ayakta alkışlıyorum peki siz bu yazısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• başörtüsüne karışmak hatadır.herkes özgürce istediği gibi giyinebilmeli.

ama şu da var ki her başını örteni dindar olarak görmem.dar kot pantolon üzerine beyaz tişört-sütyen belli-hatlar belli ama başında türban...

madem amaç örtünmek-erkeği cinsel anlamda kendinden uzak tutmak ise ; mesele sadece baş örtmekle çözülmüyor.

0|1
    0|0
  • güzel yazmış ;)

2|0
    0|0
  • Kimse benim etek giyen bacılarıma ''Tecavüzü hak eder ağlamasın,vay namussuz,ahlaksız.'' demesin önce.

Başörtüsünden önce insanları yaftalamamayı öğretin insanlara.Başörtüsü sadece bir kumaş parçası,ama onurlar soyut olmasına rağmen çok daha değerli.

2|0
    0|1
    • Neden eksi? tecaüze uğrasınlar oley di mi? Busunuz şte bu kadar insanlığınız...

• Mini etekli kadın tecavüze uğramayı hak ediyor diyenle, başı kapalı kadın kendini hayattan soyutlamalı, hayır o hiç bir günah işleyemez, onu giyemez buraya gidemez, diyen Allah'ın belası zihniyetler aynı, kendileri evliya ya hani.

• Bence sadece kızlara laf sokulmamalı, erkekler de çok temiz değil. İnanca saygılı olunmalı, kimse yaşam tarzıyla itham edilmemeli.

1|0
    0|0
  • Sanane milletin inancından , sen cıplak gez sana karışan var mıhayret ya türban batıyormu sanan ahahahah

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamın yazısı çok doğru, çok haklı, tam duygularıma tercüman olmuş, şu millet başkasının giyimine, yaşamına, tercihlerine ne zaman karışmamayı, saygı duymayı öğrenecek.

Kendi yaşam tarzlarına bakmadan başkalarını eleştirmek bu hakları nasıl buluyorlar kendilerinde.

0|1
    0|0
    • Senin 10'da birin kadar olamayacakları için benim başı açık kardeşlerim (dur RTE gibi duygu sömürüsü yapayım :) ) namussuz olarak algılanacak hep.

• :* bunu yapmak zorunda bıraktın benı ;/

• Çok güzel yazmış ya helal olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...